Witam, planuje zakupić grip do nikona D3100, niestety nie miałem jeszcze doswiadczenia z takim akcesoriem dlatego piszę tutaj.
Potrzebuję go bo wykonuję bardzo dużo zdjęć na imprezach itp i nieraz bateria nie ogarnia po prostu.
Dlatego kupiłbym sobie grip i wsadził 2 od razu, ale ciekawi mnie jedna rzecz, albowiem na allegro pisze że jest grip z jakim pionowym spustem do wykonywania pionowych zdjęć i jakiś kabelek, o co chodzi z tym ??
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami