Szukaj
Cieszę się, że "palec grzebalec" startuje z 11 pozycji...
Ten rok zapowiada się bardzo ciekawie. Stawka trochę się wyrównała, opony sprawiają więcej problemów kierowcom typu PlayStation
i sama ich praca (degradacja) zmusza zespoły do bardziej różnorodnej taktyki.
Gdyby jeszcze Robert wrócił...
Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
"I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"
Info pogodowe z pierwszej reki (czyt. opisuje co widze przez okno). Swieci slonce, chociaz nie ma niebieskiego nieba (ale tu prawie zawsze tak) wiec jezeli taka pogoda utrzyma sie do 16 to bedzie bardzo ok. Nie jest moze najcieplej bo poki co widze na termometrze kolo 16-17st, ale asfalt sie nagrzeje na pewno
EDIT: Apgrejd info - chlodno jest w cieniu, w sloncu jest bardzo przyjemnie (biorac pod uwage temperature) wiec lepiej zeby tak zostaloI jest lekka mgielka...
Ostatnio edytowane przez shaolin ; 15-04-2012 o 04:22
Wyniki:
Nie sądziłem, że to powiem, ale świetny wyścig był.
Rosberg - jechał swoje, ciekawe czy Merc rozwiązał problem z degradacją opon, czy pomogła niska temperatura.
Button - zapowiadała się walka o zwycięstwo, ale 6 sekund straty w boksie, a co za tym idzie wyjazd w środku "pociągu" rozwiązały ten "problem". Szkoda.
Vettel - 4 miejsce po tak bezbarwnym wyścigu, nie wiem, czy miał więcej niż 5 wyprzedzeń, wliczając "konającego" Raikkonena. Na plus oczywiście atomowy start
Williamsy - bardzo ładna jazda i wynik.
EDYTA: Schumacher - odstawał od Barbie, ale jak auto będzie się tak spisywać, to w sprzyjających okolicznościach może coś ugrać.
EDYTA2: Saubery - z dużej chmury mały deszcz.
Raikkonen - końcówka masakra...
Groszek - w końcu meta i punkty.
Ferrari - bida panie, bida.
Webber - końcówka super![]()
Ostatnio edytowane przez adolfik9501 ; 15-04-2012 o 10:50
Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
"I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"
Strasznie zwolnil Kimi na koniec... masakra!
A wyscig ok, nawet jak obejrzany przed TV, a nie na zywo![]()
no wlasnie, co sie stalo z Kimim? tak ladnie jechal, chwil, prask i 14 pozycja? cos mu nawalilo? opony nie wytrzymaly? syn mi zagluszal komentatorow i nic sie nie dowiedzialem :/
Vettle jednak cieniutki jest, dal sie wyprzedzic przez dwa bolidy na ostatnim okrazeniu![]()
Skontaktuj się z nami