Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adolfik9501 Zobacz posta
    Vettel 11 - Yes, yes! That's what I'm talkin about! (wyma****e palcem)
    Nikon Fx

  2. #2

    Domyślnie

    Cieszę się, że "palec grzebalec" startuje z 11 pozycji...

    Ten rok zapowiada się bardzo ciekawie. Stawka trochę się wyrównała, opony sprawiają więcej problemów kierowcom typu PlayStation
    i sama ich praca (degradacja) zmusza zespoły do bardziej różnorodnej taktyki.
    Gdyby jeszcze Robert wrócił...

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adolfik9501 Zobacz posta
    (...)
    Senna i Maldonado mogą dostać kary za blokowanie odpowiednio De la Rosy i Kovalainenan. Zobaczymy co sędziowie wymyślą.
    Maldonado i De la Rosa (a nie Senna; się pomyliłem) dostali reprymendę za przyblokowanie Kovalainnena i Senny. Oczywiście lepsza reprymenda niźli spadek kilka miejsc na starcie.
    Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
    "I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
    Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"

  4. #4
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MadOnion Zobacz posta
    PS. Panie Borowczyk Rossi to dziewięciokrotny MŚ a nie siedmiokrotny ; )
    Pisze teraz bo dopiero przeczytalem reszte postow Borowka pewnie myslal o tytulach z MotoGP

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    Pisze teraz bo dopiero przeczytalem reszte postow Borowka pewnie myslal o tytulach z MotoGP
    Założenie jest błędne

    EDYTA: On tylko przeczytał z kartki/ściągi.
    Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
    "I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
    Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"

  6. #6
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie


  7. #7
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    Info pogodowe z pierwszej reki (czyt. opisuje co widze przez okno ). Swieci slonce, chociaz nie ma niebieskiego nieba (ale tu prawie zawsze tak) wiec jezeli taka pogoda utrzyma sie do 16 to bedzie bardzo ok. Nie jest moze najcieplej bo poki co widze na termometrze kolo 16-17st, ale asfalt sie nagrzeje na pewno

    EDIT: Apgrejd info - chlodno jest w cieniu, w sloncu jest bardzo przyjemnie (biorac pod uwage temperature) wiec lepiej zeby tak zostalo I jest lekka mgielka...
    Ostatnio edytowane przez shaolin ; 15-04-2012 o 04:22

  8. #8

    Domyślnie

    Wyniki:



    Nie sądziłem, że to powiem, ale świetny wyścig był.

    Rosberg - jechał swoje, ciekawe czy Merc rozwiązał problem z degradacją opon, czy pomogła niska temperatura.
    Button - zapowiadała się walka o zwycięstwo, ale 6 sekund straty w boksie, a co za tym idzie wyjazd w środku "pociągu" rozwiązały ten "problem". Szkoda.
    Vettel - 4 miejsce po tak bezbarwnym wyścigu, nie wiem, czy miał więcej niż 5 wyprzedzeń, wliczając "konającego" Raikkonena. Na plus oczywiście atomowy start
    Williamsy - bardzo ładna jazda i wynik.

    EDYTA: Schumacher - odstawał od Barbie, ale jak auto będzie się tak spisywać, to w sprzyjających okolicznościach może coś ugrać.

    EDYTA2: Saubery - z dużej chmury mały deszcz.

    Raikkonen - końcówka masakra...
    Groszek - w końcu meta i punkty.
    Ferrari - bida panie, bida.
    Webber - końcówka super
    Ostatnio edytowane przez adolfik9501 ; 15-04-2012 o 10:50
    Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
    "I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
    Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"

  9. #9
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    Strasznie zwolnil Kimi na koniec... masakra!

    A wyscig ok, nawet jak obejrzany przed TV, a nie na zywo

  10. #10

    Domyślnie

    no wlasnie, co sie stalo z Kimim? tak ladnie jechal, chwil, prask i 14 pozycja? cos mu nawalilo? opony nie wytrzymaly? syn mi zagluszal komentatorow i nic sie nie dowiedzialem :/
    Vettle jednak cieniutki jest, dal sie wyprzedzic przez dwa bolidy na ostatnim okrazeniu

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •