Close

Strona 62 z 78 PierwszyPierwszy ... 1252606162636472 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 611 do 620 z 775
  1. #611

    Domyślnie

    My niestety już jutro wieczorem będziemy się pakowali na powrót do Polski i w sobotę rano opuszczamy tę gościnną krainę.
    Czas tu niestety leci bardzo szybko.
    Parę toskańskich klasyków wykonaliśmy, choć najprawdopodobniej na "złoty strzał" zabrakło czasu.
    Poznalismy wspaniałych i przegościnnych tubylców, z którymi jutro wybieramy się na mecz otwarcia Euro 2012 w ich ulubionej pizzerii.
    Krótko mówiąc, powiem tak, ja tu jeszcze wrócę, a może i osiedlę się na stałe.

    Życzymy i wam równie wspaniałej przygody w Toskanii.
    OMG, I have finally discovered what's wrong with my brain: On the left side, there is nothing right, and on the right side, there is nothing left.

  2. #612

    Domyślnie

    Właśnie kończymy pierwszy wschód slonca i mogą byc z tego ciekawe efekty.
    Suszarek do włosów nie ma w pokojach, ale ktoś posiada. Ręczniki sa.

  3. #613

    Domyślnie

    tomajk i RobertP wraz z "PLUSAMI" dołączyliśmy na krótki czas do grupy TOSKAŃSKIEJ. Miejsce jest wspaniałe ....... za dużo by tu teraz pisać trzeba było, sami pewnie na fotkach zobaczycie. Pozdrawiamy Jarka i jego żonkę, dziękujemy za wspólnie spędzony czas oraz za gościnę. Oczywiście Magdzie, właścicielce gospodarstwa również. Plenerowiczom życzymy przede wszystkim dobrej pogody i udanych kadrów.
    My jutro we Florencji zapełnimy karty, zostawiając parę MB na widoki w Austrii, no i prostą drogą do domciu.
    Do zobaczyska T+A i R+A
    http://www.krupienko.pl/galeria/

  4. #614

    Domyślnie

    Plener Wiosenny Nikoniarzy Toskania 2012 uważam za zakończony.
    Teraz czekamy na zdjecia i kilka słów na temat Waszych wrażeń.

  5. #615
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 782

    Domyślnie

    Zameldujcie się czy dotarliście szczęśliwie do domów
    Ja tak, nawet się nieco przespałem. Odpaliłem komputer i odebrałem ponad 300 maili, nie chce mi sie na nie odpisywać

    O samej Toskanii nawet nie wiem co pisać. Po prostu zbyt wiele wrażeń. Trzeba to sobie jakoś poukładać w głowie by napisać relacje z sensem. To powinna być dłuuuga relacja, bo wrażeń mnóstwo. Chyba nikt nie ma watpliwości, że te wrażenia sa pozytywne. I nawet niespodziewane - zapachy, smaki, bo o widokach to nie ma co mówić, tych się spodziewano. Wiadomo.
    Co do pleneru - mi nie wypada, niech piszą uczestnicy.
    Z mojej strony nalezą się specjalne podziękowania dla Jarka, który okazał się bardzo sympatycznym i dynamicznym przewodnikiem znającym doskonale teren i potrafiącym zaprowadzić nas w piękne miejsca o idealnej godzinie. Osobne podziękowania dla dwóch gospodyń (można tak chyba powiedzieć) - Kasi i Magdy.
    Podziękowania dla "moich" współpasażerów - Moniki i Waldka za miłe towarzystwo przez wszystkie te dni. Dla innych (tzn poza Moniką jednej) uczestniczek - Edzie i dla wszystkich uczestników. Ze szczególnym uwzględnieniem kierowców bezinteresownie oddających nam do dyspozycji swoje auta.

    Potem napiszę wiecej. Może coś na kształt relacji.
    Obiecałem dac linka do newslettera o kolejnych imprezach - wpiszcie się http://www.new.jjstudio.pl/newsletter.php?id=4
    Naprawdę myśle o powtórzeniu imprezy na przełomie września/października. A to znaczy, że mi się w Toskanii podobało
    Napiszcie o swoich wrażeniach. No i pokażcie zdjęcia.
    Tu (tzn w tym wątku) pokazujemy wyłącznie backstage.
    Zdjęcia krajobrazowe - w dziale krajobraz, a tu linki do nich.
    Byli ludzie z innych systemów - prośba podrzucajcie tu linki do zdjęć jakie zamieszczacie "u siebie" - tzn na innych forach czy swoich galeriach.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  6. #616

    Domyślnie

    Ostatnia ekipa melduje sie w Polsce.
    Dodatkowe podziekowania dla pani Magdy za udostepnienie apartamentu z TV i przygotowanie kolacyjki.

    Szersze wrazenia na spokojnie za dzien lub dwa.

    Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

  7. #617
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 782

    Domyślnie

    Wiecie, że w Uffizi była 5 dni po nas Madonna http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...a_Madonna.html
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  8. #618

    Domyślnie

    Był to mój pierwszy wyjazd na plener organizowany przez forum i pisząc najbardziej ogólnie jak się da muszę stwierdzić, że jestem bardzo zadowolony. Wrażeń i zdjęć przywiozłem ze sobą chyba nawet za dużo . Były jakieś drobne niedociągnięcia, ale przy tak dużej imprezie nie zawsze wszystko wyjdzie idealnie.

    Podziękowania:
    dla Jacka za odwagę i podjęcie wyzwania jakim było zorganizowanie tak dużej imprezy,
    dla Jarka za to, że nie tylko pokazywał nam piękno Toskanii ale także dzielił się swoją wiedzą i doświadczeniem,
    dla Kasi i Magdy za wspaniałą kuchnię,
    dla Artura i Tomka za wspólną podróż oraz dla Moniki i Waldka za odwiezienie do Bydgoszczy,
    oraz dla wszystkich innych uczestników i uczestniczek za wspólnie spędzony czas.

    Większość zdjęć będę dodawał na swój profil g+, ale narazie przeraża mnie nieco ich ilość . Jeżeli ktoś popełnił fotografię na której celowo lub przez przypadek znalazła się moja osoba - możecie przesłać mi ją na mój adres email imię.nazwisko@gmail.com (we właściwe miejsce należy wstawić prawidłowe dane)

    Pozdrawiam

  9. #619

    Domyślnie 44 x GRAZIE

    Ciao !

    No to po plenerze, powrót do szarej rzeczywistości ...

    Co tu pisać, było świetnie ... to tez mój pierwszy plener fotograficzny w tak zacnym gronie, że o miejscu nie wspomnę ...
    Nabrałem ochoty na kolejne a już szczególnie z taką ekipą ...

    Pogoda dopisała, miejsc i chwil fotograficznych bez liku a więc i zdjęć tyleż ... a więc będzie co robić, jedno już nawet końcowo obrobiłem ... za niedługo wrzucę gdzieś tutaj ... pod kategorię street ... nie wiem może jeszcze chwilę poczekam i wrzucę od razu kilka ... zobaczę ...

    Podziękowania należą się wszystkim ... no to więc oto moje osobiste :

    Jacek - za zdecydowanie bardzo dobre wywiązanie się z trudnej, niewdzięcznej roli organizatora i poskładanie w całość czasem rzeczy niemożliwych ... a także za pogodę ducha, pozytywne nastawienie ... a i jeszcze za inspirację co do nazwy mojego streetowego cyklu ... który mam nadzieję powstanie z tego co przywiozłem ... " 44 x grazie"

    Jarek - chłopie, jesteś dobry w tym co robisz i fajnie nas poprowadziłeś po miejscówkach i meandrach fotografii krajobrazowej w plenerze i obróbce ... poza tym dzięki za dbałość o każdego z nas ... za gościnę po prostu ...
    Co do krajobrazu ... chyba muszę odczekać, podejdę na końcu do tematu ... muszę jeszcze trochę to wszystko przemyśleć, popracować nad obróbką ...
    PS. Mam nadzieję, że ze Słowaczkami już na plener się umówiłeś

    Waldek i Monika - za świetne towarzystwo w podróży, za wspólne rozmowy, inspirację fotograficzną, rady fotograficzne i życiowe ... za wyjątkową dbałość o dobrą atmosferę .... a Monice dodatkowo za rozmowy z tytoniem w tle ...

    Tomek (ZoomTeam) - za świetne zmiany za kierownicą, wspólne plenery w tym te nieoficjalne nadprogramowe wschody ... za spokój, mądrość i super fajne towarzystwo ...

    Piotrek - za podróż w te i we we wte, nadprogramowe wstawanie (zawsze byłeś pierwszy i mobilizowałeś nas do podniesienia głowy znad poduszki), za zmianę za kierownicą rano, kiedy po udanym wieczorze, nie bardzo z Tomkiem dalibyśmy radę .. i za super dystans do wszystkiego ...

    Michał - za pogodę ducha, wspólnego streeta i pozytywne nastawienie do wszystkiego ...

    Robert - za spokój, za rozmowy w systemie Sony ... użyczenie Minolty 35 mm, dzielenie się doświadczeniami i wspólne przystanki na fajkę ..

    Andrzej i Eda - za wniesione całkiem inne, nowe olympusowe doświadczenia fotograficzne i życiowe, za inspirację ...a Edzie jeszcze za wspólny warsztacik streetowy

    Marek - za inspirowanie, za dbałość o niepopadanie w rutynę ...

    Tomek (Heniu Jawa) - za humor, inspirująca niezależność i wspólne kibicowanie ... (choć nie skończyło się za dobrze )

    i oczywiście Magdzie i Kasi za dbałość o nas, prawdziwie rodziną atmosferę i niebywałe (powtarzam - niebwałe !) doznania kulinarne ..


    Oczywiście zapomniałem o wielu innych powodach, za które 44 x GRAZIE dla wszystkich


    Mam nadzieję, że będziemy oglądać tutaj czy na jakimś innym wątku (nie wiem do końca, jak to Jacek ułoży ?) nasze zdjęcia i dyskutować o nich ... i mam nadzieję, że się spotkam jeszcze kiedyś jeśli nie z wszystkimi to przynajmniej z wieloma z Was ...

    pozdrawiam, Artur.

  10. #620
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 782

    Domyślnie

    Ktoś zostawił statyw na kwaterze. Magda go znalazła. Mozna po niego pojechać
    Przyznać się na PW czyj to. Zadziałamy.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

Strona 62 z 78 PierwszyPierwszy ... 1252606162636472 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •