Close

Strona 5 z 78 PierwszyPierwszy ... 345671555 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 775
  1. #41

    Domyślnie

    Zazdroszczę terminu czerwcowego - ja będę we wrzesniu.
    D700 i kilka szkiełek
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  2. #42

    Domyślnie

    Witajcie !

    Po pierwsze jest to mój pierwszy post tutaj u Was na forum, więc witam Was szczególnie .. i dziękuję Jarkowi za zaproszenie tutaj, na forum i sugestię, że ... inne systemy są również mile widziane ..) Tak, przyznaję od razu, bo pewnie dawno tutaj u Was byłbym, gdyby nie to, że raczej bywam na forum KKM (choć ostatnio nieczęsto) .. przygodę z fotografią zacząłem nie tak dawno, może 5 lat temu ... i od konici minolty, zatem w systemie Sony pozostaję ... Zatem wybaczcie, od razu ...
    No dobrze, skoro już ten zawstydzający wstęp mam za sobą i jeśli jeszcze nie zostałem usunięty z forum to znaczy, że przeczytacie co napisze dalej ...

    Tak oczywiście, jestem tutaj dzisiaj z uwagi na plener toskański ...

    Jacku, coś więcej napisałem do Ciebie w tej sprawie na maila, zanim odważyłem się u Was zarejestrować, więc może nie będę się bardzo rozpisywał, krótko tylko napiszę, że co nieco liznąłem już tematu toskańskiego przed 3 i 4 laty spędzając tam fantastyczne i życiowe dla mnie 3 tygodniowe za każdym razem wakacje ... miałem okazję zobaczyć prawie wszystkie te piękne miejsca o których Jacek pisze w planie wyprawy i pewnie udało mi się przejechać (nie zauważywszy) obok tych pięknych miejsc, które podziwiamy na fotografiach JaroPienzy ...)
    No ok, coś tam tez udało mi się sfotografować i nawet pokazać na kilku portalach ... z sympatycznym dla mnie bardzo skutkiem nawet, ale oczywiście ... no wiadomo, dotknąłem tylko tematu ...
    Nie chcę zanudzać moimi wspomnieniami, reminiscencjami, przeżyciami, których było wielce sporo a i fotograficznie również, choć moje wyjazdy były przede wszystkim rodzinne, ale oczywiście non stop z moją konicą minoltą dynax D5, później sony alphą 700 ... (sorry)

    Marzę od tamtego czasu by tam wrócić, ale już tylko pod kątem fotografowania ... dlatego, kiedy Jarek napisał na pewnym portalu fotograficznym o plenerze, wiedziałem, że to jest to, że to jest fantastyczna szansa aby nie tylko poświęcić tydzień na fotografowanie w najpiękniejszym zakątku na Ziemi, ale jeszcze by móc mieć wsparcie kogoś, kto nie tylko jest doskonałym Fotografem, ale jednocześnie doskonale zna teren, miejsca, ludzi i tradycje tego regionu ...

    Krótko mówiąc, jeśli taki totalny debiutant i w dodatku z innej galaktyki, mógłby z Wami się tam wybrać, to niniejszym zgłaszam swoje zdecydowane zainteresowanie ...
    O szczegółach dotyczących możliwości zapewnienie środka transportu z mojej strony napisałem do Ciebie Jacku w mailu, jeśli uznasz, że mogę być przydatny w tej kwestii to oczywiście jak najbardziej udostępnię dwa czy trzy miejsca w samochodzie, a oczywiście jeśli pasuje inaczej to sam gdzieś chętnie tez mógłbym zabrać się na dodatkowego pasażera ..

    Kończąc by nie przynudzać, jeszcze raz zgłaszam swoją chęć wzięcia udziału w plenerze, ale niestety jestem zmuszony do jednego zastrzeżenia, otóż w moim przypadku tylko termin 1 lub 2 wchodzą w grę ... a więc już nie po 10 czerwca ... (w tym najchętniej termin nr 1, ale nr 2 też ok)

    To tyle na razie, jeśli moja kandydatura mogłaby być wzięta pod uwagę, to o info proszę, jeśli miałbym coś od siebie dodać, to chętnie ...

    Pozdrawiam raz jeszcze wszystkich

    PS. Dodam, że bardzo podoba mi się również fakt, że myślicie o plenerze nie tylko pod kątem krajobrazów, ale również ludzi, klimatów miast, street czy fotografowaniu miejscowych tradycji ...

  3. #43

    Domyślnie

    Jeszcze wczoraj myślałem, że uda nam się spotkać na jakimś wspólnym plenerku, ale chyba jednak nasze terminy się rozjadą.
    Ja wspólnie z kolegą i naszymi małżonkami wybieramy się do Toskanii między 1 a 10 czerwca.
    Życzę wam niezapomnianej wyprawy.
    OMG, I have finally discovered what's wrong with my brain: On the left side, there is nothing right, and on the right side, there is nothing left.

  4. #44

    Smile

    Witajcie, Toskania jest również jednym z moich fotograficznych marzeń, dlatego z chęcią bym się z wami wybrał. Co do terminów:

    1. 26 maja do 3 czerwca - najbardziej mi pasuje
    2. 2 do 10 czerwca - tu już nieco gorzej, ale w ostateczności
    3. 9 do 17 czerwca - wolałbym nie, ale jeżeli nie będzie innego...

    Co do transportu - jestem z Bydgoszczy, nie dysponuje pojazdem na tak długie wyprawy, ale w razie konieczności mogę robić jako kierowca (chociaż patrząc jak jeżdżą włosi, to strach tam jeździć ).

    Mam nadzieję, że mógłbym się z Wami tam wybrać, jeżeli tak proszę o info - muszę potwierdzić termin urlopów w pracy, ale z tym nie powinno być problemów.

    Pozdrawiam

  5. #45

    Domyślnie

    z deklaracji wynika że najwieksze szanse ma termin 2-10 czerwca. nie idealny ale do zaakceptowania przez większość. Wiec Jacku, jako organizator podejmij męską decyzję , klepnij termin i zbieraj zaliczki czy co tam trzeba. jak bedzie lista to bedzie można i powoli grupować transport. może niektorzy bedą też zainteresowani przedłużeniem pobytu np o tydzień wiec też muszą mieć czas sobie ten dodatkowy tydzień zorganizaować.

    arturst - systemowośc nie ma tu żadnego znaczenia. ja np jestem z C ale jako że na czerwonym forum wszelkie sprawy wyjazdowo-plenerowe leżą i kwiczą /Jacek coś o tym wie/ to chetnie skorzystam z tej oferty Jacka.
    Ostatnio edytowane przez ZoomTeam ; 14-04-2012 o 10:33

  6. #46
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    To, że sprawy systemowe są delikatnie mówiąc nieistotne to dla mnie oczywiste. Tak, że Artur bez obaw.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  7. #47

    Domyślnie

    jeśli chodzi o mnie to chyba nici z pleneru z Wami w tym roku,a prawie napewno w okresie-wiosenno-letnim.. Moja kobita właśnie mi przypomniała,że po 2 czerwca mamy mieć robiony plener (pomyśleć,że przez tą piękną krainie człowiek potrafii zapomnieć o wielu innych sprawach..) i że 14 czerwca mam wizytę u lekarza od na którą już czekam ponad dobre 1.5 miesiąca także ostatni termin też odpada.. kurde..niewiem jak to ugryźć,ale strasznie chciałem z Wami pojechać.. Pojadę napewno,ale wychodzi na to,że nie tym razem niestety.. no chyba,że stanie się jakiś cud i fotograf od pleneru nie będzie mógł w tym okresie zrobić na pleneru,choć trochę w to wątpie.. Tak czy owak wszystkim,którzy pojadą powodzenia ze światłem
    www.facebook.com/marcinkesekfotografia/
    Nikon D700 + zakres ogniskowych od 14-400 + sb900 i sb910 + manfrotto + kilka szkieł pod M42 i dodatki

  8. #48

    Domyślnie piszę się

    Witam Jacku bardzo chętnie się wybiorę odpowiada mi termin czerwcowy może być od 2 czerwca lub od 9 zależy jak znajdą się chętni mogę jechać swoim samochodem i zabrać z sobą 2-3 osoby miejsca jest dosyć vw sharan lub toyota avensis

  9. #49

    Domyślnie

    markers - to proste. tylu fotografów jedzie . Z pewnością z którymś sie dogadacie i zrobicie ten plener w pieknej Toskanii. Czyż los mogłby to jeszcze lepiej Wam zorganizować?

    a na wizyte u lekarza 14 czerwca przeceiz zdązysz wrócić.

  10. #50

    Question

    Mam pytanie o wspomniane w pierwszym poście informacje "drogowe". Czy trasa będzie przebiegać tylko przez kraje schengen? Paszporty nie będą konieczne?

Strona 5 z 78 PierwszyPierwszy ... 345671555 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •