Close

Strona 53 z 78 PierwszyPierwszy ... 343515253545563 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 521 do 530 z 775
  1. #521

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez costi Zobacz posta
    Swoja droga, w zeszlym roku planowalem wyjazd do Japonii kolo 20. Marca, to 10 dni wczesniej sie zatrzeslo.
    Teraz Wlochy... dostrzegam pewna prawidlowosc.

    Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2
    To by był rewelacyjny reportaż

  2. #522

    Domyślnie

    A tak była tylko wielka tragedia.

  3. #523

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikonista02 Zobacz posta
    A tak była tylko wielka tragedia.
    Jeszcze sie nie skończyła.

  4. #524
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Wysłałem wszystkim PW z telefonami do nas wszystkich, sprawdźcie pocztę. Czekałem więcej niż dzień z ewentualnymi zastrzeżeniami - nikt ich nie wniósł

    Proszę o info na PW czy ktoś odpuszcza wejście do muzeum, mimo wniesienia opłaty.

    Info dla ekip jadących 6.06 (czyli "moja" i Artura). Austria - winieta jest na 10 dni, kosztuje 9 euro.
    Wjedziemy na teren 7.06 (bo będzie to już po północy) i wyjazd z Austrii w drodze powrotnej by musiał być do północy 16.06, czyli trzeba liczyć wyjazd z Pienzy do godz 17-18.00 16 czerwca (wtenczas wyjedziemy z Austrii przed północą), bo inaczej winieta na więcej niż 10 dni (2 winiety 10 dniowe). Ale myslę, że będziemy się w sobotę ewakuowali nawet wcześniej niż o 17-18-tej. Więc winietę kupujcie na 7-16.06.
    apz - ty też chyba musisz uważać z winietą, ale nie znam dokładnie twojej maszruty i godzin


    Nawigacja – zaktualizujcie mapy.
    Sprawdźcie czy Navi w waszym telefonie korzysta z Internetu? Bo jak tak, to za roaming się zabuli. Radzę wyłączyć net w komórce.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  5. #525

    Domyślnie

    osobiście to jestem dopiero co po własnym ślubie i cholerie zazdroszczę tym, którzy mogą jechać na ten plener w strony Jarka Tym razem nie uda mi się być tam z Wami, ale wstępnie już marzę o przyszłym roku jeśli będzie kolejny taki wyjazd życzę Wam genialnego światła!
    www.facebook.com/marcinkesekfotografia/
    Nikon D700 + zakres ogniskowych od 14-400 + sb900 i sb910 + manfrotto + kilka szkieł pod M42 i dodatki

  6. #526

    Domyślnie

    No i jest pięknie

  7. #527
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    A piszesz skąd ? Z Wenecji czy z Toskanii (czy już po - jesteś w Rzymie) ?
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  8. #528

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    A piszesz skąd ? Z Wenecji czy z Toskanii (czy już po - jesteś w Rzymie) ?
    Z Toskanii, 30km od Sieny

  9. #529

    Domyślnie

    My z kolegą i małżonkami również za 6 godzin ruszamy do Loro Ciuffenna w Toskanii. z międzypostojem jutrzejszej nocy w Weronie. Jakbyście potrzebowali jakiś informacji o trasie etc. to piszcie w tym wątku.
    Najgorsze jest to, że czas przespać się parę godzin, a spać się nie chce.
    OMG, I have finally discovered what's wrong with my brain: On the left side, there is nothing right, and on the right side, there is nothing left.

  10. #530

    Domyślnie

    Witam apel do kierowców aby kto ma niech zabierze CB radio, nie będzie kosztów kontaku na miejscu jak sie rozjedziemy.

Strona 53 z 78 PierwszyPierwszy ... 343515253545563 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •