Close

Strona 77 z 78 PierwszyPierwszy ... 276775767778 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 761 do 770 z 775
  1. #761

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Skoro wątek ożył to dwie informacje:
    1. Następna fotowyprawa 02/03.2013 to Afryka - Maroko, wątek tutaj http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=218503 link jest także w moim podpisie.
    2. Wiosną mam zamiar zrobić powtórkę pleneru w Toskanii, ustalam z Jarkiem termin. Orientacyjnie będzie to pierwsza połowa kwietnia albo druga połowa maja.
    A plenery modelkowe już nieaktualne?
    Jacku. jak potrzebujesz pomocy przy organizacji to daj znać.

  2. #762
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    To wątek krajobrazowców. Sio
    Oczywiście modelkowe też będą. Jeden zimą, we wnętrzach, hotel 4*, na 12 fotografów, 3 modelki aktowe (info na dniach) i drugi w połowie maja lub czerwcu, "masowy".
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  3. #763

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Skoro wątek ożył to dwie informacje:

    2. Wiosną mam zamiar zrobić powtórkę pleneru w Toskanii, ustalam z Jarkiem termin. Orientacyjnie będzie to pierwsza połowa kwietnia albo druga połowa maja.
    Jesli to nadal aktualne, to ja sie pisze, chocby sie walilo i palilo. Kase juz ustukałam
    Fotografia prasowa, sportowa, reportaże.
    http://press-shots.blogspot.com/
    Nikon D500, D300s, D80, F65, T 70-300, T 17-50 f/2.8, N 50 f/1.8, S10-20, SB 900, YN 587

  4. #764

    Domyślnie

    ja sie tez pisze na to !!!
    __________________
    D800 + 24-70

  5. #765

    Domyślnie

    W tym roku też się coś szykuje?

  6. #766
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Tak. Już muszę napisać temat, choć ... wielu rzeczy nie wiadomo. No ale wyjazd jest planowany (ze względu na inne zajęcia Jarka) w terminie 7-14 kwietnia, więc zostało nieco ponad 2 miesiące - najwyższy czas o tym napisać. Rozpatruje rózne opcje, ale nie mam wycen tych innych opcji. Więc chyba założe dziwny wątek o wyjeździe - pierw zbierzemy grupę, a potem będą szczegóły tego wyjazdu.
    Temat nowy założe jutro, tzn dziś bo jest już po północy.
    Do rana
    Tu oczywiście dam linka.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  7. #767
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Ogłaszam nabór na kolejna wyprawę do Toskanii
    http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=223088
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  8. #768
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2008
    Miasto
    Bielsk Podl.
    Posty
    232

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JaroPienza Zobacz posta
    Nie szkodzi. Najlepsi fotografowie na świecie mają swoje profile na fb, ale Ty nie musisz mieć. Nie ma zainteresowania osób na tym forum na takie zdjęcia (takie jest moje zdanie), a ja nie zamierzam zamykać się na tym forum jak w fortecy.
    Ja zapraszam Ty nie skorzystasz - NIE SZKODZI

    Kogoś może zainteresuje
    Jarku, taka mała uwaga co do FB. Zdjęcia, video, cokolwiek tam umieścimy, należy od teraz do FB. Taki mają regulamin. Mogą zrobić ze zdjęciami co zechcą, a Ty nie masz już do nich praw.
    Zakładając konto zgadzasz się z regulaminem.
    D300s/N24-70/N80-200/N50f1.8/SB900/MF

  9. #769

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robertG7 Zobacz posta
    Jarku, taka mała uwaga co do FB. Zdjęcia, video, cokolwiek tam umieścimy, należy od teraz do FB. Taki mają regulamin. Mogą zrobić ze zdjęciami co zechcą, a Ty nie masz już do nich praw.
    Zakładając konto zgadzasz się z regulaminem.
    Prawa autorskie są prawami autorskimi. Nigdy tego prawa i nikt nie może odebrać. Nawet jeżeli zgodziłem się w regulaminie. Zdjęcia umieszczane na fb nie są oryginalnym materiałem , a tylko podglądowym.

  10. #770
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2008
    Miasto
    Bielsk Podl.
    Posty
    232

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JaroPienza Zobacz posta
    Prawa autorskie są prawami autorskimi. Nigdy tego prawa i nikt nie może odebrać. Nawet jeżeli zgodziłem się w regulaminie. Zdjęcia umieszczane na fb nie są oryginalnym materiałem , a tylko podglądowym.
    Regulamin FB ma na ten temat odmienne spojrzenie. pkt.2.1
    https://www.facebook.com/legal/terms
    D300s/N24-70/N80-200/N50f1.8/SB900/MF

Strona 77 z 78 PierwszyPierwszy ... 276775767778 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •