Close

Strona 52 z 78 PierwszyPierwszy ... 242505152535462 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 511 do 520 z 775
  1. #511
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JaroPienza Zobacz posta
    ..Jak Wasze przygotowania ,czy o coś chcecie mnie zapytać??
    ...
    Czy możesz wrzucić na jakiś ftp swoich kilkaset zdjęć? Byśmy nie musieli zabierać aparatów i tak wcześnie wstawać ?
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  2. #512

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JaroPienza Zobacz posta
    Panowie i Panie do rozpoczęcia pleneru zostało 11 dni. Jak Wasze przygotowania ,czy o coś chcecie mnie zapytać??
    Z gniazdkami elektrycznymi sobie poradzimy
    coraz bliżej wyjazdu ... napięcie rośnie, co przejawia się milczeniem na forum
    jak tam pogoda, może już jakieś długoterminowe prognozy zahaczają o termin naszego pleneru ?

    Jarek, interesuje mnie też, jak Ty w ogóle to widzisz, czy jeśli chodzi o krajobrazy to będziemy raczej czekać na konkretny układ pogodowo-słoneczno-mgielny, czy taki dobry układ to w czerwcu raczej codzienność czy musi to być wyjątkowy zbieg dobrych okoliczności ... czy też raczej toskańskie poranki niemal niezależnie od pogody gwarantują duże możliwości fotograficzne ...?
    Krótko mówiąc jak oceniasz wpływ pogody, warunków atmosferycznych na powodzenie naszego projektu ?

  3. #513

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Czy możesz wrzucić na jakiś ftp swoich kilkaset zdjęć? Byśmy nie musieli zabierać aparatów i tak wcześnie wstawać ?
    Niestety znalazłem prace i komputer włączyłem pierwszy raz od tygodnia

    Cytat Zamieszczone przez arturst Zobacz posta
    coraz bliżej wyjazdu ... napięcie rośnie, co przejawia się milczeniem na forum
    jak tam pogoda, może już jakieś długoterminowe prognozy zahaczają o termin naszego pleneru ?

    Jarek, interesuje mnie też, jak Ty w ogóle to widzisz, czy jeśli chodzi o krajobrazy to będziemy raczej czekać na konkretny układ pogodowo-słoneczno-mgielny, czy taki dobry układ to w czerwcu raczej codzienność czy musi to być wyjątkowy zbieg dobrych okoliczności ... czy też raczej toskańskie poranki niemal niezależnie od pogody gwarantują duże możliwości fotograficzne ...?
    Krótko mówiąc jak oceniasz wpływ pogody, warunków atmosferycznych na powodzenie naszego projektu ?
    Arturze fotografia to walka z warunkami
    Teraz jak już zrobiliście wpłaty powiem wam że będzie padało cały Wasz pobyt
    Ale my się nie poddamy

  4. #514

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JaroPienza Zobacz posta
    Teraz jak już zrobiliście wpłaty powiem wam że będzie padało cały Wasz pobyt
    Ale my się nie poddamy
    Na szczęście Accuweather jest bardziej optymistycznie nastawione i tego się trzymajmy :P
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

  5. #515
    Oszczędny w słowach Awatar apz
    Dołączył
    04 2012
    Miasto
    Beskid Mały Góry Zasolskie Andrychów
    Posty
    119

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JaroPienza Zobacz posta
    Niestety znalazłem prace i komputer włączyłem pierwszy raz od tygodnia



    Arturze fotografia to walka z warunkami
    Teraz jak już zrobiliście wpłaty powiem wam że będzie padało cały Wasz pobyt
    Ale my się nie poddamy
    Taki wariant pozwalałby na spokojne delektowanie sie urodą architektury Toskanii przez szybę kawiarni, a jak tak będziesz straszył , to się jeszcze nie dojadę...
    Ostatnio edytowane przez apz ; 28-05-2012 o 08:05
    OMD E-M5 mark II; E-PL5 blue; E-PM2 red+; Fuji X-T1, X-M1 i parę stosownych szkiełek.....
    (Olympusclub - moderator)

  6. #516

    Domyślnie

    Link nie działa...
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

  7. #517

    Domyślnie

    Jako że do wyjazdu juz chwila ostatnia porcja Toskańskich inspiracji http://www.facebook.com/pages/Wakacj...06158839433370

  8. #518

    Domyślnie

    Wlochom sie troche zatrzeslo, gdzies na polnocy (za malo hablam po wlosku zeby stwierdzic gdzie dokladnie), 5.8 stopnia.
    Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

  9. #519

    Domyślnie

    Właśnie przegladalem pogodę. Od 7 czerwca zapowiadają 24-26stopni i zero deszczu. To już coś
    Do tej pory większość czasu padało.

    Zatelepalo w emili-romana. Tutaj sie nic nie odczulo
    Ostatnio edytowane przez JaroPienza ; 29-05-2012 o 12:03

  10. #520

    Domyślnie

    Swoja droga, w zeszlym roku planowalem wyjazd do Japonii kolo 20. Marca, to 10 dni wczesniej sie zatrzeslo.
    Teraz Wlochy... dostrzegam pewna prawidlowosc.

    Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

Strona 52 z 78 PierwszyPierwszy ... 242505152535462 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •