Close

Strona 4 z 78 PierwszyPierwszy ... 234561454 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 775
  1. #31

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JaroPienza Zobacz posta
    jeżeli znajdziemy czas zaplanujemy zwiedzanie winnicy "Barbi", gdzie produkowane jest najsławniejsze wino na świecie Brunello.
    razem z degustacją to możesz wykreślić "jeżeli"

  2. #32

    Domyślnie

    Ja w przyszłym roku bardzo BARDZO chętnie,bo w ostatni weekend maja mam swoje wesele,więc średnio udałoby mi się wyrwać :/ ale błagam w przyszłym roku zrganizujcie coś podobnego

    edycja: Albo rezygnuje z wesela na rzecz Toskańskich klimatów

    edycja2: Nie mam za bardzo czasu,ale tak mnie wciągnął ten temat,że przeczytałem szybciutko wszystkie posty.. Dzisiaj będę rozmawiał z moja przyszłą żonką odnośnie drugiego terminu(początek czerwca). Jeżeli jej udałoby się dostać wolne w pracy to jeżeli są jeszcze miejsca i moja połówka byłaby zdecydowana to ja bardzo chciałbym się zabrać do Ciebie Jarek
    mieszkam w okolicach Nowego Targu,więc w zależności czym byśmy jechali (toyotka-1 osoba może by się jakoś zmieściła, albo subarek-2 by były) może mielibyśmy wolne miejsca w samochodzie

    P.S to czy w razie czego można byłoby się jeszcze załapać??????
    Ostatnio edytowane przez markes1987 ; 13-04-2012 o 12:06
    www.facebook.com/marcinkesekfotografia/
    Nikon D700 + zakres ogniskowych od 14-400 + sb900 i sb910 + manfrotto + kilka szkieł pod M42 i dodatki

  3. #33

    Domyślnie

    Ja się co prawda na plener nie wybiorę, ale niezdecydowanym ZDECYDOWANIE POLECAM! Lepszego przewodnika po sprawdzonych miejscówkach fotograficznych niż Jarek nie znajdziecie w tamtym regionie na pewno! Jeśli do tego dołożycie oprawę kulinarną obsługiwaną przez przemiłą koleżankę Małżonkę kolegi Jarka, to dylematy 'wesele czy plener' należy rozstrzygać zdecydowanie na korzyść pleneru Wesele nie zając, nie ucieknie skoro już się zdecydowaliście

  4. #34

    Domyślnie

    nie ma co sie zastanawiac. jedziemy. tylko Jacku ktory termin jest tym aktualnym?

  5. #35

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez markes1987 Zobacz posta
    błagam w przyszłym roku zrganizujcie coś podobnego
    Wszystkim czym mam się pod tym podpisuję, bo wyjazd zapowiada się fantastycznie i sekundy bym się nie zastanawiał czy chce czy nie chce/czy warto czy nie warto, ale niestety w tym roku nie mam możliwości wzięcia udziału w takiej wyprawie
    Wychowany na Fuji...

    Obecnie - "jedną nogą" w Nikonie... =]

  6. #36
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 773

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ZoomTeam Zobacz posta
    nie ma co sie zastanawiac. jedziemy. tylko Jacku ktory termin jest tym aktualnym?
    Nie na 100%, ale widać, że przewagę zdobywa termin ostatni, 9-17 czerwca.
    Ale z tym jedziemy to jeszcze nic pewnego. Musi być nas z 9-ciu.

    Deklarujcie się ponownie - kto jedzie, komu pasuje jaki termin:
    1. 26 maja do 3 czerwca
    2. 2 do 10 czerwca
    3. 9 do17 czerwca

    pierwszy z dni to dzień wyjazdu z kraju, ostatni to dzień powrotu do Polski.

    Spróbuje zrobić listę. Termin który zdobędzie sobie największe poparcie pójdzie jako propozycja na inne fora.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  7. #37

    Domyślnie

    ja akurat sie nie wacham,bo jechalbym dzisiaj jakbym tylko mial aparat,ale sa rzeczy,które muszę ustalić z przyszłą żonką.. Niemniej jednak ten plener z takim przewodnikiem jak Jarek bez watpienia jest czyms co mocno mnie motywuje do tego,zeby wiele rzeczy ustawić pod taki wyjazd Ja wstepnie nie deklaruje sie na 100%,ale jesli by sie udalo dograc czasowo ze wszystkim to mysle,ze 2 osoby by mozna bylo zapisac na liste.. Ale o tym pozniej.. terminowo napewno nie koniec maja jak dla mnie.. mysle,ze 2-10 nam by najbardziej pasowal jak juz.. Super,że wogole zaproponowaliscie cos takiego.. )
    www.facebook.com/marcinkesekfotografia/
    Nikon D700 + zakres ogniskowych od 14-400 + sb900 i sb910 + manfrotto + kilka szkieł pod M42 i dodatki

  8. #38

    Domyślnie

    mnie pasuja terminy 2 i 3.rozwazam takze mozliwosc pozostania na miejscu o tydzien dluzej /ew przyjazdu wczesniej/ale to jyz oddzielny temat ktory omowie z Jarkiem.

  9. #39

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ZoomTeam Zobacz posta
    mnie pasuja terminy 2 i 3.rozwazam takze mozliwosc pozostania na miejscu o tydzien dluzej /ew przyjazdu wczesniej/ale to jyz oddzielny temat ktory omowie z Jarkiem.
    Można i tak

  10. #40

Strona 4 z 78 PierwszyPierwszy ... 234561454 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •