Close

Strona 2 z 78 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 775
  1. #11

    Domyślnie

    Jak będzie Norwegia to dajcie znać , pojechałbym na 99%

  2. #12
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Mnie termin (pierwszy czy drugi) jest obojetne. Jesli wolimy drugi to OK.
    Poproszę więc kolejne osoby by się określiły czy wolą termin przełom maja/czerwca czy 2-10 czerwca.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ZoomTeam Zobacz posta
    Piekny plan.choc ja bardziej w strone Toskanskich krajobrazów niz street`a. prosze o dopisanie do terminu 2- 10 czerwca, Tomek-Warszawa. . potwierdze do konca kwietnia ,a i pewnie w watku pojawi sie wiecej szczegółów.. i link do poczytania http://toskania.forumowisko.net/ ew. rewelacyjny blog aby poczuc atmosferę Toskani http://ilmolino-toskania.blogspot.com/


    no i trzeba pamietac ze kierowcy byliby nieco poszkodowani ze wzgledu na smaki miejscowych winnic oraz ze moga byc problemy zparkowaniem samochodow. ale pewnie to juz pytanie do przewodnika.
    Kierowcy zawsze się mogą zmieniać . Jednego kierowce mogę zmieniać osobiście.

  4. #14
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    O, odezwał sie "winowajca" czyli nasz przewodnik.
    Pytania dotyczące Toskanii kierujcie do niego

    Co do programu: czy krajobraz czy street. W środku dnia robienie krajobrazu jest (podobno) bez sensu. Czyli robimy w terenie krajobrazy rano i wieczorem. A co w środku dnia? Szkoda czasu na sjestę Dni będziemy mieli długie. Wtedy będziemy w miasteczkach. Te miasta tez mają super klimaty. Proszę popatrzcie na dostepne strony internetowe. Taka Siena albo San Gimignano. Cuda.
    Zauważcie, że w programie nie ma krzywej wieży w Pizie. Jarek napisał, że poza ta wieżą tam niewiele jest w porównaniu do innych miast. Ale może się jedn samochód odłączyć i zaliczyć to cudo.
    Nie wyśpimy się za bardzo. Ja jestem nocny Marek, ale tydzień dam radę wstawać wcześnie

    Co do wina - to jedyny alkohol jaki pijam, ale zapewne w trakcie wyjazdu spróbuje go co najwyżej ze dwa razy (pomijam kolacje ). Tak że również służę jako kierowca. Zresztą trasa z Polski do Italii i powrót też będzie chyba ze zmianami za kierownicą. No chyba, że ktos woli robić nocleg na trasie. Ale to kwestia tego jak dana grupa sobie ustali między sobą. Będziemy tylko koordynowac datę/godzinę (mniej-więcej) przyjazdu do Pienzy, do naszej kwatery. Choc jesli będzie wiecej aut z tego samego regionu to możemy jechac juz stąd w jakimś konwoju.
    To detale. Pierwsza sprawa: kto chętny i jedzie?
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 13-04-2012 o 00:30
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  5. #15

    Domyślnie

    ja już sie wpisałem, fakt że poki co ze znakiem zapytania.


    w takim razie pytanie do Jarka.

    Jak jest z poruszaniem sie samochodami już po samej Toskanii? z Toskańskich blogów wynika że jest to sprawa problematyczna /wjazd do miast, parkowanie itp/ pewnie dotyczy to sezonu turystycznego ale skoro jest okazja dopytać to pytam.

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ZoomTeam Zobacz posta
    ja już sie wpisałem, fakt że poki co ze znakiem zapytania.


    w takim razie pytanie do Jarka.

    Jak jest z poruszaniem sie samochodami już po samej Toskanii? z Toskańskich blogów wynika że jest to sprawa problematyczna /wjazd do miast, parkowanie itp/ pewnie dotyczy to sezonu turystycznego ale skoro jest okazja dopytać to pytam.
    Drogi Toskanii są na pewno w dużo lepszej sytuacji niż Polskie (z tego co słyszałem). Wjazd do miast nie jest problemem, ale za to wjazd do strefy zamkniętej. Strefa zamknięta to najczęściej stare miasto (centrum). Wystarczy zlokalizować najbliższy parking i po kłopocie. W sezonie jest większy problem z zaparkowaniem, ale taka natura Toskanii

  7. #17

    Domyślnie

    Szkoda, że termin mi nie pasuje;
    Lechu napisał dokładnie to co mam na końcu klawiatury
    Jak przeczytałem program - nic dodać, a i ująć też nie ma za bardzo co.


    Nie widziałem jak do tej pory programy pleneru, który by obejmował to co trzeba ( koniecznie trzeba: Montepulciano, Crete Senesi i opactwo Abbazia di Monte Oliveto Maggiore, Wschód słońca w okolicach Asciano, Drugie śniadanie w Sienie, Wschód słońca w Radi
    Przejazd do San Gimignano, Volterra i inne ) - pełen profi ( nic dodać ), bo wbrew pozorom wszyscy w Toskanii widzą "krzywą wierzę" i "most złotników" a to jest wg. mnie mało ciekawe bo już wielokrotnie obfotografowane.
    Ostatnio edytowane przez wilk325 ; 12-04-2012 o 22:35

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wilk325 Zobacz posta
    Szkoda, że termin mi nie pasuje;
    Lechu napisał dokładnie to co mam na końcu klawiatury
    Jak przeczytałem program - nic dodać, a i ująć też nie ma za bardzo co.


    Nie widziałem jak do tej pory programy pleneru, który by obejmował to co trzeba ( koniecznie trzeba: Montepulciano, Crete Senesi i opactwo Abbazia di Monte Oliveto Maggiore, Wschód słońca w okolicach Asciano, Drugie śniadanie w Sienie, Wschód słońca w Radi
    Przejazd do San Gimignano, Volterra i inne ) - pełen profi ( nic dodać ), bo wbrew pozorom wszyscy w Toskanii widzą "krzywą wierzę" i "most złotników" a to jest wg. mnie mało ciekawe bo już wielokrotnie obfotografowane.
    Dokładnie! Plener zawsze można powtórzyć na jesień

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JaroPienza Zobacz posta
    Dokładnie! Plener zawsze można powtórzyć na jesień
    Mam nadzieję,
    choć to już nie to co wczesne lato i rozkwit przyrody w tych regionach.

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wilk325 Zobacz posta
    Mam nadzieję,
    choć to już nie to co wczesne lato i rozkwit przyrody w tych regionach.
    Zerknij w moje portfolio , a zobaczysz zdjęcia z wszystkich pór roku

Strona 2 z 78 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •