Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Przy stole

  1. #1

    Domyślnie Przy stole

    Podczas rodzinnych uroczystości opowiadamy różne historie.
    Niektóre są bardzo zabawne...
    Ostatnio edytowane przez Jacek Q ; 10-04-2012 o 19:20
    Festina lente!
    _________________
    Nikon + Obiektywy

  2. #2

    Domyślnie

    Uprzejmie proszę o opinie
    Ostatnio edytowane przez Jacek Q ; 10-04-2012 o 19:45 Powód: Literówka
    Festina lente!
    _________________
    Nikon + Obiektywy

  3. #3

    Domyślnie :)

    jedni stemplują inni nie, ja bym natomiast stęplem potraktował ten suwak przy kołnierzu na pierwszym planie.

    i chyba za mała głębia ostrości jest, bo osoba siedzaca za tym panem niby nie siedzi daleko a jest przynajmniej dla mnie tylko plamą, w chyba akurat w tym zdjęciu wypadałoby, zeby była bardziej wyraźna, chociaż nie tak jak plan pierwszy.

    a co znaturalnymi kolorami? może bardziej by się spisały?

  4. #4
    Oszczędny w słowach Awatar JoannaJeszka
    Dołączył
    11 2011
    Miasto
    Kujawsko Pomorskie
    Posty
    134

    Domyślnie

    poprawnie ale mysle ze w b&W bardziej by sie zdjecie obronilo

  5. #5
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 037

    Domyślnie

    Nie czuję klimatu. Album i raczej tyle. Oczu nie widać albo widać sam nie wiem.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •