Szukaj
Ostatnio edytowane przez Jacek Q ; 10-04-2012 o 19:20
Festina lente!
_________________
Nikon + Obiektywy
Uprzejmie proszę o opinie![]()
Ostatnio edytowane przez Jacek Q ; 10-04-2012 o 19:45 Powód: Literówka
Festina lente!
_________________
Nikon + Obiektywy
jedni stemplują inni nie, ja bym natomiast stęplem potraktował ten suwak przy kołnierzu na pierwszym planie.
i chyba za mała głębia ostrości jest, bo osoba siedzaca za tym panem niby nie siedzi daleko a jest przynajmniej dla mnie tylko plamą, w chyba akurat w tym zdjęciu wypadałoby, zeby była bardziej wyraźna, chociaż nie tak jak plan pierwszy.
a co znaturalnymi kolorami? może bardziej by się spisały?
poprawnie ale mysle ze w b&W bardziej by sie zdjecie obronilo
Skontaktuj się z nami