Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: ustawienia auto

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez BugsBunny Zobacz posta
    i chyba już wiem o co chodzi:
    prawie we wszystkich trybach lampa D70s pracuje domyślnie w iTTL Balanced Fill Flash; emituje przedbłyski a doświetlany jest cały kadr, przedmiot główny i tło
    w trybie M i kiedy używasz pomiaru punktowego lampa ustawia się domyślnie w Standard iTTL Flash - espozycja jest dobierania do głównego motywu, nie uwzględniając tła
    wynika z tego, że błysk w Standard jest prawdopodobnie trochę słabszy i stąd wrażenie niedoświetlenia
    Dokładnie tak jak pisze BugsBunny.Jest w instrukcji obsługi aparatu.

    Pozdro.

  2. #12

    Domyślnie

    w ustawieniu auto, mozna okreslic iso auto lub manual

  3. #13

    Domyślnie

    auto iso mozna rowniez dac w manualu

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •