Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Smart Fortwo II Electric Drive

    moje drugie podejście do motoryzacyjnego zagadnienia. Tym razem udało mi się złowić smarta na baterie. Niestety autko jeszcze wtedy nie miało jakichś certyfikatów żeby wyjechać na drogę publiczną, także wszystko trzeba było w jednym miejscu robić

    całość:
    http://www.tommysuperstar.com/galerie.php?galeria=207


    1

    2

    3

    4

    5

    6

  2. #2

    Domyślnie

    ogólnie nieźle. Najbardziej podoba mi się zdjęcie z pasami od ogrodzenia
    Calkiem niezly aparat, takie sobie szkła, marne umiejętności i niewiele czasu...

  3. #3
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 187

    Domyślnie

    Bardzo się podobają wszystkie, ze wskazaniem na czwóreczkę.
    D800; D300; 3xSB800; N70-200/2,8VR; T24-70/2,8VC; N50/1,4 itd

  4. #4

    Domyślnie

    Część mi się podoba bardzo, cześć w ogóle.
    Na duży plus nr 6 - kompozycja mega! Wszystkie elementy ściagają wzrok na smarta i nie da się z tego punktu oderwać oczu. Dobrze, iż nie przedobrzyłeś z nasyceniem strzałki. Jeśli Ci zależy na "wow", to do wystemplowania te dwa graniastosłupy (lampy?!) przy suficie.
    Na plus 5ka - niby detalik, a jednocześnie w tle otrzymujemy tak jakby resztę tego smarta, podoba mi się to.
    2ka ma ciekawą lokalizację, zaświeciło słońce i miejsce ożyło, ale tu powoli dotykasz tego czego tak bardzo w foto-moto nie lubię - koszenia kadrów szerokim kątem. Jeszcze jest znośnie.
    3 mnie nie rusza. 1ka odstaje koncepcją od reszty, ot, pstryk. Czysty, ale pstryk, a widać, że kombinujesz, próbujesz pokazać coś więcej.
    a 4ka pomimo miejsca nie podoba mi się zupełnie, mega pokracznie wyszedł ( i tak już przez stylistów pokrzywdzony) smart, nie i już.

    Ogólnie jest spoko, mam nadzieję, że coś jeszcze zaprezentujesz

  5. #5

    Domyślnie

    dzięki wielkie! na takiej rzeczowej opinii mi właśnie zależało. Na pewno to nie koniec mojej przygody z moto, ale póki co muszę trafić na jakąś fajną 'modelkę' a na sesji postaram się zastosować do rad

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •