Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
  1. #11

    Domyślnie

    Mod odpowiada.

    Niestety temat był taki, że nie dało się nim nie zawadzić o politykę. Jedyne wypowiedzi, jakie by mogły politykę minąć, to "Oh, zwolnili go...". A taki temat nieco mało treściwy by był.
    Granica pomiędzy podaniem tutaj wiadomości zahaczającej o kręgi władzy, a rozpętaniem politycznego spamu, jest niestety bardzo cienka. A w tamtym temacie, pod koniec zaczęliśmy przechodzić na złą stronę mocy.
    Musicie mieć na uwadze to, że my widzimy więcej i częściej, tak więc doświadczenie gorzko nas uczy jak (nie pomylę się z tą liczbą) 100% takich tematów się kończy. Forum staramy się utrzymać niepolityczne i kulturalne w wypowiedzi. Dodatkowo, gdyby dyskusja miała się rozbujać, czasem lepiej usunąć temat niż rozdawać kartki.
    Odpocznijmy od polityki chociaż tutaj, lepiej porozmawiać o fotografii lub nawet o bzdurach z niczym nie związanych.
    Pozdrawiam, Kuba

  2. #12

    Domyślnie

    Chodzi o to, że nawet kulturalne dyskusje w tematach politycznych, w końcu przeradzają się w bagno... zostało ustalone, że jest tyle miejsc do dyskusji politycznych, że forum Nikoniarzy nie musi być kolejnym...
    Zawsze bądź sobą... no chyba, że możesz być Bat-Manem... wtedy zawsze bądź Bat-Manem.
    moje obserwacje...

  3. #13
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2010
    Miasto
    Prawie nad morzem
    Posty
    51

    Domyślnie

    Był jeszcze jeden wątek pt: jak modzi kasują wątki (tytuł był inny, ale sens jego taki był), pare dni temu ale bardzo szybko też znikł, znając życie (i modów) ten wątek też przetrwa baaardzo krótko
    odliczanie do skasowania wątku :
    3
    2
    1
    ............
    Ostatnio edytowane przez eristoff ; 06-04-2012 o 10:16
    jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubańczykom

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez coach_lodz Zobacz posta
    Chodzi o to, że nawet kulturalne dyskusje w tematach politycznych, w końcu przeradzają się w bagno... zostało ustalone, (...)
    Nie, nie "przeradzają się" tylko zawsze znajdzie się osobnik, który z racji wykonywanego zawodu bądź prawie bezinteresownie sprowadzi taką dyskusję do swojego poziomu a przy okazji sprowokuje jeszcze parę osób.
    Festina lente!
    _________________
    Nikon + Obiektywy

  5. #15

    Domyślnie

    Kasowanie, kasowaniem, po to są modzi, ale nie można by wysłać wiadomości dlaczego post został skasowany? Choćby i automatycznej "łamał regulamin", chyba każdy silnik forumowy ma taką opcję i nie wymagałoby to żadnego wysiłku a nam "widzącym mniej" pozwoliłoby być o krok dalej od posądzania samych siebie o urojenia przy kolejnym szukaniu postu/wątku, który "przecież gdzieś tu był"...

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez eristoff Zobacz posta
    Był jeszcze jeden wątek pt: jak modzi kasują wątki (tytuł był inny, ale sens jego taki był), pare dni temu ale bardzo szybko też znikł,
    znikł ale się pojawił ten skasowany...
    Brawo dla moderatora, że to zrobił bo rzeczywiście nie było to najszczęśliwsze posunięcie.
    A wracając do polityki, to po co nam ona tutaj? mało tego na co dzień?
    Ja np. jadę na święta do teściów.... napolitykuje się za wszystkie czasy....
    D700 + N50 f1.4G / N105VR Micro f/2.8G / Tokina 400 AT-X f/5,6 / N28-105D

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek Q Zobacz posta
    Nawet jeśli Ty nie interesujesz się polityka to polityka i tak interesuje się Tobą.

    Rozumiem, że ten watek, zgodnie z regulaminem, zostanie niezwłocznie usunięty ze względu na wymienianie co drugie słowo przez 2pompony nazwiska urzędującego PRemiera, co jest działaniem propaganowo-politycznym.
    Interesuję się polityką i polityka zewsząd mnie atakuje. Czy jest to powód, żebym na tym forum był również atakowany. W większości mediów słyszę nazwisko urzędującego premiera lub byłych premierów. Dlatego chciałbym tu od tego odpocząć.

  8. #18
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2010
    Miasto
    Prawie nad morzem
    Posty
    51

    Domyślnie

    w tym momencie już nie chodzi o politykę tylko o sposób moderowania, bardzo niefajny

    pewnie dostanę bana
    jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubańczykom

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez eristoff Zobacz posta
    odliczanie do skasowania wątku :
    3
    2
    1
    ............
    Zaskoczę cię. Tego nie usunę, ten zamknę.
    Wszystko ma swoje powody. Ten zostanie by ludzie mogli poczytać, że o polityce tu nie rozprawiamy.
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •