Mod odpowiada.
Niestety temat był taki, że nie dało się nim nie zawadzić o politykę. Jedyne wypowiedzi, jakie by mogły politykę minąć, to "Oh, zwolnili go...". A taki temat nieco mało treściwy by był.
Granica pomiędzy podaniem tutaj wiadomości zahaczającej o kręgi władzy, a rozpętaniem politycznego spamu, jest niestety bardzo cienka. A w tamtym temacie, pod koniec zaczęliśmy przechodzić na złą stronę mocy.
Musicie mieć na uwadze to, że my widzimy więcej i częściej, tak więc doświadczenie gorzko nas uczy jak (nie pomylę się z tą liczbą) 100% takich tematów się kończy. Forum staramy się utrzymać niepolityczne i kulturalne w wypowiedzi. Dodatkowo, gdyby dyskusja miała się rozbujać, czasem lepiej usunąć temat niż rozdawać kartki.
Odpocznijmy od polityki chociaż tutaj, lepiej porozmawiać o fotografii lub nawet o bzdurach z niczym nie związanych.
Szukaj





Skontaktuj się z nami