Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19
  1. #1

    Domyślnie pytanie do modów

    witam
    wczoraj wrzuciłem link do artykułu o zwolnieniu fotografa premiera.
    dziś tego nie ma. jest niewłaściwe na to forum czy jak?

    dzięki za odp.

  2. #2

    Domyślnie

    Wszyscy powiedzieli co mieli do powiedzenia, jedni uważali, że to Tusk wszystkiemu winien, a inni że nie on - i temat się rozszedł po kościach. No to go (wątek, nie kości) usunęli.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  3. #3

    Domyślnie

    ale po co? jest jeszcze pare ciekawych kwestii.. chocby taka, że zanim Grzegorz Rogiński przyszedł do kancelarii, wygrał konkurs, teraz konkursu nie było... dziwne takie usuwanie

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pradut Zobacz posta
    ale po co? jest jeszcze pare ciekawych kwestii.. chocby taka, że zanim Grzegorz Rogiński przyszedł do kancelarii, wygrał konkurs, teraz konkursu nie było... dziwne takie usuwanie
    Musisz się pogodzić z tym, że wszelkie dyskusje zahaczające o politykę i polityków są duszone w zarodku na forum.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pradut Zobacz posta
    ale po co? jest jeszcze pare ciekawych kwestii.. chocby taka, że zanim Grzegorz Rogiński przyszedł do kancelarii, wygrał konkurs, teraz konkursu nie było... dziwne takie usuwanie

    Ogólnie chodzi o to, że nastąpił nagły i wyraźny podział na tych, co obojętne co się dzieje łączą z polityką i na tych, co nie łączą.

    Jak rozumiesz pierwsi obojętne co się nie dzieje powiedzą, że to Tusk wszystkiemu winien, a nawet jak nie, to i tak winien, bo za wszystko odpowiada. To dość wierny cytat z jednego dyskutanta. Inni (w tym ja) twierdzili, że sprawa - choć przykra, nie przeczę - nei ma związku ani z Tuskiem jako takim, ani z żadną polityką, tylko jest wynikiem stylu działania każdej administracji niezależnie od ekipy rządzącej, a nawet w ogóle bez związku z jakąkolwiek polityką. Zawsze koszula (i znajomy) bliższa ciału, obojętne czy Tusk, czy Srusk.

    No to się rozpętała dyskusja - choć według mnie jeszcze zupełeni w granicach smaku - ale widocznie jakiś strachliwy mod się wystraszył, i jedyne co umiał zrobić to skasować, bo na pilnowanie i moderację nie miał siły charakteru.

    tylko teraz nei mów, ze się takie tematy tu nie trzymają, bo Tusk wienien.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  6. #6

    Domyślnie

    Z Regulaminu:
    ........ 12. Nikoniarze.pl to forum fotograficzne i dlatego nie życzymy sobie tutaj dyskusji na tematy polityczne i religijne czy prowadzenia agitacji wyborczych. Wszelkie takie wypowiedzi będą usuwane bez uprzedzenia....
    D700 + N50 f1.4G / N105VR Micro f/2.8G / Tokina 400 AT-X f/5,6 / N28-105D

  7. #7

    Domyślnie

    2 pompony - bazując na swojej wiedzy i doświadczeniu mogę stwierdzić, że jest Pan w błędzie odnośnie tego czy jako osoba prywatna można się odciąć od polityki i żyć sobie niejako "z boku". Był taki dowcip za PRL "Zainteresuj się Związkiem Radzieckim zanim on zainteresuje się tobą." Na miejsce ZR należy wstawić teraz politykę.

    Zwolnienie fotografa na rok przed okresem ochronnym kiedy go nie można już zwolnić na pewno nie interesuje miejscowej dzieciarni, ale jak dożyją jakimś cudem do tego wieku, to będą pluć sobie w brodę, że kilkadziesiąt lat wcześniej przeciwko temu nie zareagowali.

    Sebar1 - odnośnie regulaminu to mam swoje zdanie - kiedyś zgłaszałem wypowiedzi go łamiące, ale jak się przekonałem, że dopóki były one zgodne z przekonaniami politycznymi moderatorów to nie reagują, to już tego zaprzestałem. Dobrze by było gdyby tutejsi moderatorzy byli apolityczni i zaczęli chodzić do kościoła. A dlaczego do kościoła? A dlaczego apolityczni? To też był dowcip, ale kto go zrozumie.
    Sebastian

  8. #8

    Domyślnie

    Tak myślałam....
    szkoda, że nie zdążyłam zobaczyć jak się wątek rozwinął....
    Z drugiej strony aż dziwne, że tak długo wisiał bez reakcji władz forum...., może zajęci przygotowaniem do Świąt?
    "Nie istnieje takie zdjęcie, którego nie można było zrobić lepiej" - ja
    Mój niekomercyjny link

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez S_Beast Zobacz posta
    2 pompony - bazując na swojej wiedzy i doświadczeniu mogę stwierdzić, że jest Pan w błędzie odnośnie tego czy jako osoba prywatna można się odciąć od polityki i żyć sobie niejako "z boku". Był taki dowcip za PRL "Zainteresuj się Związkiem Radzieckim zanim on zainteresuje się tobą." Na miejsce ZR należy wstawić teraz politykę.
    Jeśli podczas seksu, nie zaprzątamy partnerowi/partnerce głowy premierem, posłem X lub wiekiem emerytalnym, to jest tylko dowód na to, że w pewnych "okolicznościach przyrody" można odciąć się od polityki i stanąć z boku.
    Forum to właśnie jedno z tych okoliczności.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez freefly Zobacz posta
    Jeśli podczas seksu, nie zaprzątamy partnerowi/partnerce głowy premierem, posłem X lub wiekiem emerytalnym, to jest tylko dowód na to, że w pewnych "okolicznościach przyrody" można odciąć się od polityki i stanąć z boku.
    Forum to właśnie jedno z tych okoliczności.
    Nawet jeśli Ty nie interesujesz się polityka to polityka i tak interesuje się Tobą.

    Rozumiem, że ten watek, zgodnie z regulaminem, zostanie niezwłocznie usunięty ze względu na wymienianie co drugie słowo przez 2pompony nazwiska urzędującego PRemiera, co jest działaniem propaganowo-politycznym.
    Festina lente!
    _________________
    Nikon + Obiektywy

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •