Close

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 50
  1. #11

    Domyślnie

    No spoko ja grafikę wziąłem tylko ze względu na Premiera i AE żeby wykorzystać Mercury - trzeba z moim modelem zrobić mały hack żeby te programy go widziały i wykorzystały.
    Grać też nie grałem od lat poza Counter Strikiem na laptopie, ale że jako na święta dostałem od siostry Wiedźmina 2 (jestem maniak Sapkowskiego) to miło było pośmigać na full detalach

    Ja mam u siebie Vertex 2 i nie narzekam. Czy SSD stanieją? Na pewno, ale chyba nie aż tak mocno jak się tego spodziewasz.
    DVD bez znaczenia jak dla mnie.
    fulfrejm

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dziki007 Zobacz posta
    Co do płyty, procka i pamięci jestem prawie pewien.
    No i dobrze

    Proszę napiszcie jakiej firmy dvd-rw czy to nie ma znaczenia?
    Praktycznie nie ma, bedziesz tego napedu uzywal raz na rok

    Czy mając taką kasę jaką mam brać SSD czy poczekać aż stanieją?
    Nie wiem z czego si eprzesiadziesz, ale na poczatku nawet na HDD bedziesz w szoku
    SSD da tylko wieksza przyjemnosc z obslugi kompa. Jest przyrost wydajnosci, ale nie taki zeby oczy z orbit wyrywalo.

    Jakiej mocy i firmy brać zasilacz do obudowy ?
    Sa tzw. kalkulatory mocy zasilacza, zestaw o ktorym piszesz spokojnie poleci na 350W z zapasem, nie kupujesz grafiki, wiec zainwestowal bym w dobry markowy zasilacz ok 450W

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dziki007 Zobacz posta
    Procesor Intel Core i-5 2500K
    Oczywiście masz zamiar podkręcać, w dodatku niesymbolicznie ... ( ? )

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kyle Zobacz posta
    Oczywiście masz zamiar podkręcać, w dodatku niesymbolicznie ... ( ? )
    No jak "K" to chyba logiczne

  5. #15

    Domyślnie

    Greg77 : No moze częściej - zarchiwizowac fotki na DVD poza dyskiem. Przesiadam sie z kompa gdzie mam 2 HDD - 250 (podzielony na 50 na system + 200 na fotki) dysk ma z 5-6 lat oraz 1T ktory przeloze do nowego kompa z muza i innymi.
    W takim razie poszukam cos 450 W - tylko czy seasonic to markowy zasilacz czy sa lepsze w tej cenie ?

    Kyle : Nigdy w życiu tego nie robiłem i szczerze to boję się to robić żeby czegoś nie spieprzyć i przypadkiem nie stracić gwarancji.

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dziki007 Zobacz posta
    tylko czy seasonic to markowy zasilacz czy sa lepsze w tej cenie ?
    No wlasnie w jakiej cenie, szczerze powiem, ze firmy nie znam, ale moge byc mocno do tylu z polskim rynkiem....

    Kyle : Nigdy w życiu tego nie robiłem i szczerze to boję się to robić żeby czegoś nie spieprzyć i przypadkiem nie stracić gwarancji.
    W przypadku serii "K" to bardzo proste

  7. #17

    Domyślnie

    Zasilacz to okolo 300-350 zl chcialbym wydac. A co do podkręciania to może i proste ale jak nigdy w życiu nie robiłem to wiesz

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dziki007 Zobacz posta
    Zasilacz to okolo 300-350 zl chcialbym wydac. A co do podkręciania to może i proste ale jak nigdy w życiu nie robiłem to wiesz
    Dobry cooler + z68 +google +10 min wolnego czasu = ~4.4 GHz.

    Seasonic.. zalezy jaki. Ja polecam OCZ/Corsair w cenie ok 300-400PLN i mocy 400-500W. Ale generalnie, jezeli wydasz taka kase na markowy zasilcz o rozsadnej mocy, to w wiekszosci przypadkow bedziesz zadowolony.
    d70s + N18-70 + N55-200

  9. #19

    Domyślnie

    Z tym podkręcaniem to pomyślę Pytanie czy warto i czy to odczuwalne ?

    Myślałem o Seasonic SS-600ET 600W 80 Plus Bronze - patrzyłem i w podobnych mocach OCZ/Corsair jest tańszy.

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dziki007 Zobacz posta
    Z tym podkręcaniem to pomyślę Pytanie czy warto i czy to odczuwalne ?
    Najpierw zobacz, czy tego potrzebujesz

    Myślałem o Seasonic SS-600ET 600W 80 Plus Bronze - patrzyłem i w podobnych mocach OCZ/Corsair jest tańszy.
    W takiej cenie to nie bedzie zlom Jak OCZ/Corsaire tanszy to brac tanszy.....ja sobie od lat chwale Chiefteca

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •