Close

Strona 1 z 24 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 236
  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Ruda Śląska
    Posty
    163

    Domyślnie Jaki czytnik do ebooków kupić?

    Poradźcie coś, bo kompletnie się na tym nie znam a chcę dla mamy kupić.

    Co jest ważne przy porównaniach?
    Które opcję są istotne dla codziennego użytkowania a które to niepotrzebne gadżeciarstwo?

    Możecie coś polecić?
    Ważny jest ekran żeby miał 7 cali, ekran na e-papierze a nie żadne lcd czy inne wynalazki,
    i w miarę dużo odcieni szarości.

    Szukam czegoś o dobrej jakości za w miarę rozsądną cenę.
    Rudym ludziom nie można ufać, rudzi to krętacze.
    A, łysemu też nie można ufać, bo może być rudy.

  2. #2

    Domyślnie

    Kindle jest super. Używam od 4 miesięcy i złego słowa na niego nie powiem, uwielbiam to urządzenie. Kosztował mnie razem z przesyłką 460zł - nie ściągałem ze stanów, tylko kupiłem nówke sztuke znajdującą się w PL na allegro. Wersja bez klawiatury, z przyciskami i z wifi.

    Przy wybieraniu zwróć szczególną uwagę na kontrast wyświetlacza. Kolega ma jakieś dość tanie sony i jest tam naprawdę słabo w porównaniu do kindla.

    Czemu koniecznie 7cali?

  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Ruda Śląska
    Posty
    163

    Domyślnie

    Bo na 7 cali się fajnie czyta, widzialem kindla 6 cali i taki trochę mały się wydaje
    Rudym ludziom nie można ufać, rudzi to krętacze.
    A, łysemu też nie można ufać, bo może być rudy.

  4. #4

    Domyślnie

    No to może się tylko wydaje - mi na 6 też się fajnie czyta dla mnie jest w sam raz - nie chciałbym większego, bo już by nie był taki poręczny. Wrzucam go do kieszeni kurtki i praktycznie nie wiem, że go mam.
    Rozmiar czcionki możesz sobie zmieniać w razie czego.

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Ruda Śląska
    Posty
    163

    Domyślnie

    no tak, ale to nie dla mnie, a i tak będzie korzystać tylko w domu wiec rozmiar aż takiego znaczenia nie ma.

    A wybór 7 calowych jest mniejszy niż 6 calowych?
    Rudym ludziom nie można ufać, rudzi to krętacze.
    A, łysemu też nie można ufać, bo może być rudy.

  6. #6

    Domyślnie

    Nie wiem w sumie. Ja nie kierowałem się wielkością ekranu, tylko całokształtem urządzenia.
    Dużo do poczytania masz tu:

    http://forum.eksiazki.org/

    Mnie kusił też kindle ze względu na popularność - dużo akcesoriów, okładek, poradników/tutoriali. Zresztą - miliony osób tego używa i jakoś nie słychać marudzenia zbytnio co już samo w sobie jest fenomenem.

  7. #7
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Ruda Śląska
    Posty
    163

    Domyślnie

    oo dzieki za linka, ide czytać
    Rudym ludziom nie można ufać, rudzi to krętacze.
    A, łysemu też nie można ufać, bo może być rudy.

  8. #8

    Domyślnie

    Też polecam Kindle (4), 6 cali jest w sam raz, nie chcę nic większego. Bateria starcza na 3 tygodnie intensywnego czytania, wysyłanie książek przez wi-fi jest super. Coraz więcej księgarni sprzedaje pliki mobi, zorientowali się chyba ile jest takich czytników w PL

    Polecam też bloga http://swiatczytnikow.pl/, masa informacji.
    5D, 28 1.8, 17-35 2.8-4, 50 1.4, 85 1.8

  9. #9

    Domyślnie

    To i ja się podłączę do wątku.
    Taki Kindle 4 jak na tej aukcji kosztuje małe pieniądze. Czy na niego mogę wrzucić książki kupione w empiku (mają jakiś tam portal od e-książek, nie pamiętam nazwy) czy muszę kupować na amazonie?
    Czy reklamy bardzo przeszkadzają? Z tego co widzę na stronie aukcji pojawiają się na dole ekranu. Zawsze czy tylko jak czytnik ma łączność z netem?

    Czytam kilkadziesiąt książek rocznie i nie mam miejsca na nie. Zwykle po przeczytaniu oddaję do biblioteki, zostawiam sobie tylko pozycję, do których będę wracał. Czytnik rozwiązałby ten problem
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  10. #10

    Domyślnie

    Polecam Kindle, wad brak, trudno sie oderwac.
    Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com

Strona 1 z 24 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •