Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie D50: lata w nim cos?

    Jak trzese korpusem to slychac jak cos w srodku sie w nim rusza... Cos jakby malutka sprezynka... Mam tak od poczatku i raczej z uzytkowaniem wszystko ok, wolalbym sie jednak upewnic czy nie musze z tym leciec do serwisu...

  2. #2

    Domyślnie

    poczytaj może trochę forum - byyyyło tysiące razy...

    opcja "szukaj" naprawdę nie boli
    Trochę człowieka i technika się gubi...

    Pozdrawiam, Ewa.

  3. #3

    Domyślnie

    Witam
    Chyba zaraz Cie tu zjedza za to pytanie a z aparatem to jest wszystko ok to taki czujnik polozenia aparatu
    D700,D300,N12-24 f4,N24-70 2.8,N28-70 2.8 ,N70-200 VR,AFS N50 1.4,N35 1.8 ,Sb800,sb900 ,manfrotto055d+486RC2

  4. #4

    Domyślnie

    Kod:
    Pokaż wyniki 1 do 3 z 3 
    Wyszukiwanie trwało 0.08 sekund. Szukaj: Słowo(a): lata, d50  Wątek / Autor wątkuOstatni Post / AutorOdpowiedziOdwiedzinForum  D50: lata w nim cos? 
    Tuti 
    
    11-03-2007 00:47 blueblood
    29Nikon d'SLR - D40; D50; D70; D80 Kupno d70S - warto??? ( 1 2 3) Givera
    01-03-2007 08:33 nox
    251611Nikon d'SLR - D40; D50; D70; D80 Na co wydać $1500? ( 1 2 3 ... Ostatnia Strona) swiatlo
    28-02-2007 12:00 art44
    431528Fotografia - tematy ogólne
    zeby to znalezc trzeba wiedziec jak ktos to nazwal... a jakie sa synonimy slowa lata?

  5. #5

    Domyślnie

    Chyba na każdym forum jest dział FAQ. Tutaj też. A w nim: http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=17663
    Krzysztof Paszkiewicz

  6. #6

    Domyślnie

    pierwszy dział na tym forum
    najczęściej zadane pytania
    pytanie 3 od góry
    http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=17663
    poczytaj tez inne pytania i odpowiedzi - na wszelki wypadek.
    zamykam.
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •