Podejrzewam, że temat był już wałkowany tysiąc razy, ale podejrzewam, że nie w tej postaci.
Z tego co się orientuję, to istnieją dwie opcji dofinansowań na rozpoczęcie działalności gospodarczej:
-z PUP-u (ale trzeba być zarejestrowanym jako osoba bezrobotna,
-z dotacji unijnych (bodajże Kapitał Ludzki?).
Chodziłoby mi o opcję drugą (lub ewentualnie alternatywną jeśli jakaś jest). Jestem osobą zatrudnioną na umowę o pracę na czas nieokreślony i chciałabym się postarać o dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Chodzi mi głownie o sprzęt o łącznej wartości ok. 35tys. 80% dofinansowania na aparat plus szkła, 20% na ewentualną "reklamę".
Czy moje zatrudnienie nie jest przeciw wskazaniem do otrzymania dofinansowania? czy takie dofinansowania są tylko dla bezrobotnych?
Ostatnie pytanie: gdzie w Poznaniu mogę zaczerpnąć takie informacje?
Szukaj





Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami