Drodzy Nikoniarze!

Serdecznie zapraszam Was do udziału w bezpłatnym webinarium, podczas którego tradycyjnie już będę truć o zarządzaniu barwą Rejestracja w linku poniżej:
http://dl.dropbox.com/u/19059944/webinarium.html