Jaką polecacie kartę pamięci do D200?
Szukaj
Ja mam 2xExtreme III Sandiska 2GB i sprawują się bez zarzutu. Jeśli planujesz robić dużo NEFów to wybierz raczej 4GB, bo miejsca na karcie szybko ubywa. Ja po prostu do 2 kart dokupiłem Digimate ze 100GB Samsungiem. Poza tym poszukaj po starych postach - temat był dogłębnie potraktowany
NEF+JPEG FINE pokazuje, że zrobi 88![]()
Ja rowniez posiada 2Gb extreme lll i ultra ll , Jestem z nich bardzo zadowolony, przy zdjęciach seryjnych nawet bufor sie nie przepełnia. Zapis jest błyskawiczny, extreme lll ma 20mb/s odczyt a 10mb/s zapis, myślę ze na taki aparat jest to wystarczająco.
D200 MB-D200 nikkory (50/1,4) (105/2,8 VR) (70-200/2,8 VR +TC-20Ell ) ( T 12-24/4 ) (SB-800) (SB-R1C1) (Sonnar 200/2,8 )
fottomi - dokładnie o to chodzi - można dyskutować o Kingstonach Lexarach itp., ale nawet prędkość zapisu zdjęć w swoich materiałach Nikon podaje dla ExtremeIII - jeśli nie ma potrzeby oszczędzania każdego grosza, to te kilka procent za lepszą kartę zwraca się w postaci czystego i niczym nie zmąconego świętego spokoju![]()
A teraz sa bardzo atrakcyjne ceny SANDISK EXTREME III 2GB - około 150zł![]()
Ja na giełdzie przy stodole zapłaciłem 125zł![]()
D200 MB-D200 nikkory (50/1,4) (105/2,8 VR) (70-200/2,8 VR +TC-20Ell ) ( T 12-24/4 ) (SB-800) (SB-R1C1) (Sonnar 200/2,8 )
Ja mam jedną pewną osobę z allegro u której kupiłem już kiedyś 1GB EXTREME III.
http://www.allegro.pl/item172002049_...oryginal_.html
Zapis jak i odczyt wynosić ma: 20 MB/s
Ostatnio edytowane przez johny_85 ; 03-03-2007 o 18:30
Skontaktuj się z nami