Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1

    Domyślnie Karta pamięci do D200

    Jaką polecacie kartę pamięci do D200?
    pattom


  2. #2

    Domyślnie

    Ja mam 2xExtreme III Sandiska 2GB i sprawują się bez zarzutu. Jeśli planujesz robić dużo NEFów to wybierz raczej 4GB, bo miejsca na karcie szybko ubywa. Ja po prostu do 2 kart dokupiłem Digimate ze 100GB Samsungiem. Poza tym poszukaj po starych postach - temat był dogłębnie potraktowany

  3. #3

    Domyślnie

    Ile plików NEF+JPEG wejdzie na 2 giga?
    pattom


  4. #4

    Domyślnie

    NEF+JPEG FINE pokazuje, że zrobi 88

  5. #5

    Domyślnie

    Ja rowniez posiada 2Gb extreme lll i ultra ll , Jestem z nich bardzo zadowolony, przy zdjęciach seryjnych nawet bufor sie nie przepełnia. Zapis jest błyskawiczny, extreme lll ma 20mb/s odczyt a 10mb/s zapis, myślę ze na taki aparat jest to wystarczająco.
    D200 MB-D200 nikkory (50/1,4) (105/2,8 VR) (70-200/2,8 VR +TC-20Ell ) ( T 12-24/4 ) (SB-800) (SB-R1C1) (Sonnar 200/2,8 )

  6. #6

    Domyślnie

    fottomi - dokładnie o to chodzi - można dyskutować o Kingstonach Lexarach itp., ale nawet prędkość zapisu zdjęć w swoich materiałach Nikon podaje dla ExtremeIII - jeśli nie ma potrzeby oszczędzania każdego grosza, to te kilka procent za lepszą kartę zwraca się w postaci czystego i niczym nie zmąconego świętego spokoju

  7. #7

    Domyślnie

    A teraz sa bardzo atrakcyjne ceny SANDISK EXTREME III 2GB - około 150zł

  8. #8

    Domyślnie

    Ja na giełdzie przy stodole zapłaciłem 125zł
    D200 MB-D200 nikkory (50/1,4) (105/2,8 VR) (70-200/2,8 VR +TC-20Ell ) ( T 12-24/4 ) (SB-800) (SB-R1C1) (Sonnar 200/2,8 )

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fottomi Zobacz posta
    Ja na giełdzie przy stodole zapłaciłem 125zł
    Ale jesteś pewien, że kupiłeś oryginał...? Mi się trafiła kiedyś podróbka, z Allegro. Zidentyfikowałem to dopiero przy pomocy linka z tego forum. Poszukaj.
    Krzysztof Paszkiewicz

  10. #10

    Domyślnie

    Ja mam jedną pewną osobę z allegro u której kupiłem już kiedyś 1GB EXTREME III.

    http://www.allegro.pl/item172002049_...oryginal_.html

    Zapis jak i odczyt wynosić ma: 20 MB/s
    Ostatnio edytowane przez johny_85 ; 03-03-2007 o 18:30

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •