Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 37 z 37

Wątek: super biel?

  1. #31

    Domyślnie

    No ja niestety czasem jednak robię w PSie napisy więc czcionek trochę jest, a co do filtrów to jest ich stosunkowo dużo (mimo iż standardowych część jest wyłączona - te wszystkie crystalizacje i inne duperele z których raz, może dwa razy w życiu skorzystałem), pewnie dlatego jednak jest te paręnaście sekund
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  2. #32
    Zasłużony Awatar ALF
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Mysłakowice Karkonosze
    Posty
    11 653

    Domyślnie

    no to piękne macie kompy tylko co mamy powiedzieć my malutcy, co jeździmy na prastarych dinozaurach i na dodatek oprogramowanie do różnistych celów...samych programów edukacyjnych mam na kompie kilkanaście uruchamianie corela to kilkanaście sekund, a psuja to ponad minutę...i tak ma pewnikiem większość ludzi, dla których fotografia to hobby...
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  3. #33

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ALF Zobacz posta
    no to piękne macie kompy tylko co mamy powiedzieć my malutcy, co jeździmy na prastarych dinozaurach i na dodatek oprogramowanie do różnistych celów...samych programów edukacyjnych mam na kompie kilkanaście uruchamianie corela to kilkanaście sekund, a psuja to ponad minutę...i tak ma pewnikiem większość ludzi, dla których fotografia to hobby...
    ALF ja mam prawie 4 letnie P4 jako swój komputer , dopiero w wakacje zmienię na coś szybszego, to w firmie mają taką zabawkę, nie u mnie w domku
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  4. #34

    Domyślnie

    Panowie, panowie... 6 lat mialem jednego i tego samego kompa (1 GHz, 768 MB). Zmienilem dopiero pol roku temu. I cale szczescie bo nawet C1 renderowal jednego RAWa z D200 jakies 1,5 minuty, a teraz zajmuje mu to doslownie 3 sekundy. A podobno 4ka C1 ma byc jeszcze szybsza...
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  5. #35
    Zasłużony Awatar ALF
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Mysłakowice Karkonosze
    Posty
    11 653

    Domyślnie

    ja mam 2 kompy
    celerona 2,6 + 1GB RAM - do netu i pracy codziennej
    intela 3 + 1GB RAM - do grafiki i celów edukacyjnych
    a na dodatek żonke, która aktywnie oba kompy wykorzysuje, więc już po miesiącu od czyszczenia są zawalone
    na jesieni planuję jakiś zakup, ale zobaczymy jak będzie z kasą
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  6. #36

    Domyślnie

    ech Jacku może apropos sprzątania to wytniesz nasz wspaniały offtopic
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  7. #37
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2006
    Miasto
    Krajenka k/Piły
    Posty
    100

    Domyślnie

    Widzę, że niezłą burzę rozpętałem...
    Panowie daujmy już spokój, Alf ma rację, nie ważne jakimi metodami ważne, że osiągamy efekty nas satysfakcjonujące!
    Zaraz na prawdę będzie spór o wyższość AMD nad INTELem...

    "(...) Każde pokolenie ma własny czas" - i nie ważne czy używamy do tego PSka czy filtrów, ja filtry mam w zasadzie tylko do osłony obiektywu, efekty wolę uzyskiwać w kompie. Przecież lepiej mieć fotkę bazową, z której można zrobić 20 różnych zdjęć a nie jedno zdjęcie z efektem z filtra na obiektywie. Ale to tylko moje zdanie - pokolenia neostrady (Alf powiedziałem to bez cynizmu!)

    pozdr
    D2BC | D46s | N18-70 | N24-120 | S70-300 | N50 | SB800

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •