No ja niestety czasem jednak robię w PSie napisy więc czcionek trochę jest, a co do filtrów to jest ich stosunkowo dużo (mimo iż standardowych część jest wyłączona - te wszystkie crystalizacje i inne duperele z których raz, może dwa razy w życiu skorzystałem), pewnie dlatego jednak jest te paręnaście sekund![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami