No nie, a gdzie emotikonka?Zamieszczone przez Jacek
A co do zelaznych rak - ja tam nie narzekam na moje, ale pionowy spust ubostwiam - jak cos wazy ~2.5kg i trzeba to trzymac (wiszac) za poziomy chwy, pionowo, to ja dziekuje...
Oczywiscie POMIMO trzymania szkla lewa reka - po kilku minutach wieszam to wszystko na szyi i rozluzniam nadgarstek...
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami