Witam,
Nikon d70 to moja pierwsza lustrzanka. Posiadam do niej obiektyw makro MC HELIOS 44M-4 2/58 ZENIT 58mm 52x0,75. W późniejszym czasie mam zamiar dokupić inny obiektyw jednak póki co musi mi wystarczyć to co mam. Otóż jaki jest mój problem? Ustawiłam wszystko, lampę błyskową, przysłonę itd. a aparat robi czarno-białe zdjęcia w negatywie, pomijając fakt że są ciemne i ledwo co na nich widać (niestety nie załączę zdjęcia, ponieważ kabel do komputera gdzieś mi wsiąkł). W każdym bądź razie jestem ciemna i nie wiem czy to jakiś błąd, złe ustawienia, zepsuta matryca czy coś w tym guście. Bardzo prosiłabym o pomoc.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami