Close

Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 61

Wątek: Kamera Full HD

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rsz Zobacz posta
    Mi też się tak wydawało. Niestety do płynnego oglądania 1080i, o 1080p nie wspominając, potrzeba sporej mocy obliczeniowej. PS3 ma dedykowane układy, dla niej taki materiał to pestka.
    No bez jaj. Mam lapka z Duo 2.0 na pokladzie i nie widze zadnego problemu w ogladaniu 1080p. Poza tym moj samsung tez tak nagrywa.
    Zaloze sie, ze to raczej "zasluga" Sony i ich "sprytnego" algorytmu, czyt. "nie nasze, to utrudnimy zycie".

  2. #2

    Domyślnie

    Bez czy z jajami, u mnie na C2D 2,66 nie dało rady odpalić 1080p, zwłaszcza surowego z D7000 I nie była to wina kodeków, grafiki czy odtwarzacza. Nie poszło i ****.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  3. #3

    Domyślnie

    Moj samsung nagrywa w avi. Moze to wina kompresji? Pewnie minutki z D7000 swoje waza.

  4. #4

    Domyślnie

    Być może. W każdym bądź razie po przesiadce na i7 dało radę odpalić 16 filmów FHD na raz. Dalej już mi się nie chciało sprawdzać.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  5. #5

    Domyślnie

    Czyli to kwestia procka a nie karty graficznej?

  6. #6

    Domyślnie

    Zdecydowanie. CUDA, to póki co pieśń przyszłości… pewnie niedalekiej, ale zawsze.
    W przypadku obrazów 2D największe znaczenie dla wydajności ma procesor, RAM i dysk.
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  7. #7

    Domyślnie

    To jeszcze jedno pytanie. Mam obecnie 4GB RAM. Czy dołożenie pamięci coś poprawi w płynność odtwarzania FULL HD?

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ropusz Zobacz posta
    To jeszcze jedno pytanie. Mam obecnie 4GB RAM. Czy dołożenie pamięci coś poprawi w płynność odtwarzania FULL HD?
    przepraszam ze tak krotko, ale: nie

  9. #9

    Domyślnie

    Panowie a możecie polecić coś z tych które wybrałem ważne aby zapisywała do avi najlepiej i miała stabilizacje wiem ze za kwotę do 1200 cieżko będzie , w sumie piszecie tu o Sony choć w domu cały sprzęt mam samsunga w domu więc uprzedzeń nie mam a sporo tańszy ale poradźcie , kompletnie nie wiem na co patrzeć przy wyborze w necie sporo tematów jest z 2009 roku a mamy 2012 aha oczywiście kamerka hd i k pamięci

    http://allegro.pl/promocja-sony-hdr-...482780015.html

    http://www.mixelectronics.pl/sony-hd...FUFO3wodb3MAow

    http://allegro.pl/samsung-hmx-h300-b...514298866.html
    Sabinki dwie, Nikony dwa ,nikkory dwa ,tamrony dwa i ryba

    WWW-makro widoki itd [/COLOR]

  10. #10
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2013
    Miasto
    Stalowa Wola
    Posty
    75

    Domyślnie

    A co powiecie na temat kamery TOSHIBA CAMILEO X200?
    poniżej jest opis:
    http://allegro.pl/toshiba-camileo-x2...340820574.html

    Jeszcze mam jedno pytanko, czym się różni zoom cyfrowy od optycznego?

Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •