Nabyłam dzisiaj na allegro obiektyw sigmę 100-300/4 i okazało sie,że nie działa z moim aparatem (nikon d200) tzn. nie działa AF. Czy wina może też byc po stronie aparatu, czy raczej uszkodzony w transporcie?
Kupowalam od kogoś co też używal z D200.
Aparat z innymi obiektywami dziala bez zarzutu.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami