Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 48
  1. #1

    Domyślnie Prośba o kontakt i pomoc techniczną

    Przepraszam, jeśli wybrałem zły dział, ale jak opiszę o co chodzi zrozumiecie dlaczego.
    Proszę o interwencję admina lub kogokolwiek od spraw technicznych forum. Otóz wczoraj przy próbie wysłania wiadomości (odpowiedzi na wiadomośc od innego użytkownika nikoniarzy) pojawiło mi się takie coś:


    Problem polega na tym, że teraz nie mogę wysłać wiadomosci ani do żadnego z użytkowników, ani do admina. przecież to prawie 2 lata, tyle musiałbym czekać by móc do kogokolwiek napisać, ludzie pomóżcie Niech ktoś napisze do admina, coś ewidentnie się zacięło.

    dziekuję z góry
    http://facebook.com/fotomagik
    D700 + N70-200/2.8 + N20/2.8 + N50/1.8 + N85/1.8 + N135/2.8 + S15/3.5 + SB900 i kilka innych pierdół

  2. #2

    Domyślnie

    awaria jest. trzeba cierpliwie czekac na usuniecie.

  3. #3
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Datę 2012 przywrócono.
    Ten komunikat masz teraz czy to było parę godzin temu?
    Spróbuj w tej chwili wysłać PW i napisz czy jest już OK.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Datę 2012 przywrócono.
    no jeszcze nie wszedzie... przy nacisnieciu "nowe posty" jest cala strona postow z data 2014.

  5. #5

    Domyślnie

    Mam to samo od wczoraj wieczora do teraz, nadal nie działa PW

  6. #6

    Domyślnie

    mam to samo przy wysyłaniu PW :/
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

  7. #7
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Teraz piszesz już z datą 2012.
    Jest olbrzymi problem co zrobić z postami pisanymi przez kilka godzin, w roku 2014.
    One się będą ustawiały zawsze na końcu wątku. Nowe posty z 2012 będą pisane w środku tematu, ludzie piszą duble, raportują.
    Musimy chyba powycinać to co napisano w 2014. Będzie trochę krzyku userów. Ale co można zrobić?
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  8. #8

    Domyślnie

    wycinac wszystko z 2014. to byly posty weekendowe, pewnie malo istotne. albo w bazie danych zmienic hurtem 2014 na 2012, przeciez to pikus w pliku tekstowym.

  9. #9

    Domyślnie

    przeciez data pewnie zapisana jest w kolumnie w jakiejsc tabeli w bazie danych,

    zadac zapytanie sql'owe o zamiane na 2012 wszystkich dat z 2014 i powinno byc ok
    "...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."

  10. #10

    Domyślnie

    Kiedy PW będzie sprawne ? Transakcję z giełdy chciałem dokończyć i chciałbym wiedzieć ile naprawa forum może realnie potrwać

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •