Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18
  1. #1
    Nadworny melexiarz Awatar foto4deg
    Dołączył
    10 2011
    Miasto
    Norwegia/Bydgoszcz
    Posty
    802

    Domyślnie Które warsztaty wybrać?

    Koledzy, takie pytanie, mam nadzieję, że we właściwym miejscu. Chcę wziąć udział w warsztatach fotografii ślubnej, a nie wiem, na które się zdecydować. Czy ktoś brał udział w warsztatach prowadzonych przez Adama Wesołowskiego lub Szkołę Obrazu.pl (tam zajęcia prowadzi chyba Grzegorz Płaczek)

    będę wdzięczny za wszelkie info
    pozdrawiam

  2. #2
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2010
    Miasto
    WOT-Wieś Obok Torów
    Posty
    135

    Domyślnie

    Bylem na warsztatach prowadzonych przez Szkołę Obrazu. Prowadzący to Grzegorz "Moment" Płaczek i mogę polecić te warsztaty. O co go zapytasz to ci odpowie, pokazuje jak obrabiać zdjęcia, jak poprawnie naświetlić zdjęcia. Wykorzystuje on do robienia zdjęć w "ciemnych miejscach" lampę videolight. Ma wiedzę dużą, nie ukrywa nic wydał też książki na temat fotografii ślubnej. Jak masz jeszcze pytania na temat szkoły obrazu to pisz.
    Co do warsztatów prowadzonych przez Adama nic nie powiem nie miałem styczności.
    „Człowiek tyle jest wart, ile może dać drugiemu człowiekowi”. - JP II

  3. #3
    Oszczędny w słowach Awatar somrozen
    Dołączył
    01 2011
    Miasto
    Słupsk/Koszalin
    Posty
    225

    Domyślnie

    Chłopaki, ja polecam warsztaty naszego admina, Piotra, esencja tego co potrzebne, sam byłem w tamtym roku, same pozytywy, cena przystępna. Organizuje je raz w miesiącu przynajmniej.
    ======================================
    D4s,D4,D700,2xN24-70,N70-200,N70-300,N85,N50,SB700,2xSB910, DJI Phantom 2V+, DJI MAVIC, DJI OSMO...żaden ze mnie fotograf.

  4. #4
    Nadworny melexiarz Awatar foto4deg
    Dołączył
    10 2011
    Miasto
    Norwegia/Bydgoszcz
    Posty
    802

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez somrozen Zobacz posta
    Chłopaki, ja polecam warsztaty naszego admina, Piotra, esencja tego co potrzebne, sam byłem w tamtym roku, same pozytywy, cena przystępna. Organizuje je raz w miesiącu przynajmniej.
    W weekend się właśnie zapisałem i nie mogę się doczekać

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jarmer Zobacz posta
    Bylem na warsztatach prowadzonych przez Szkołę Obrazu. Prowadzący to Grzegorz "Moment" Płaczek i mogę polecić te warsztaty. O co go zapytasz to ci odpowie, pokazuje jak obrabiać zdjęcia, jak poprawnie naświetlić zdjęcia. Wykorzystuje on do robienia zdjęć w "ciemnych miejscach" lampę videolight. Ma wiedzę dużą, nie ukrywa nic wydał też książki na temat fotografii ślubnej. Jak masz jeszcze pytania na temat szkoły obrazu to pisz.
    Co do warsztatów prowadzonych przez Adama nic nie powiem nie miałem styczności.
    i ja polecam dobre warsztaty w dobrej cenie
    Pozdrawiam
    Karina

  6. #6

    Domyślnie

    jestem z Wrocławia, zaproponuje ktoś kurs fotografii ślubnej w moim mieście?

  7. #7

    Domyślnie

    trochę odświeżę... a w 3mieście lub okolicach polecacie jakieś warsztaty ślubne? oprócz liturgicznego

    z chęcią bym poszedł na kurs FŚ naszego Admina, ale trochę do łodzi mam... kurs, przejazd, jedzenie, nocleg, piwo z forumowiczami wieczorem w pubie i z 1tyś pójdzie, a z kasa słabo...
    brak sygnatury

  8. #8
    Nadworny melexiarz Awatar foto4deg
    Dołączył
    10 2011
    Miasto
    Norwegia/Bydgoszcz
    Posty
    802

    Domyślnie

    Jedź do Łodzi! Warto! Odległość nie gra roli - ja na warsztaty doleciałem z Norwegii oczywiście najpierw do Gdańska, a stąd b. dobre połączenie pociągiem do Łodzi. Z tym tysiakiem to trochę przesadziłeś, chyba, że tyle pijesz

  9. #9

    Domyślnie

    domyślam się, że warto i strasznie mnie kusi. Hm w dobrym towarzystwie to się trochę wypiję

    b. dobre czyli niecałe 7h? ale chociaż tanio w porównaniu do autka czy samolotu... szkoda, że nikt z 3miasta lub okolic się w sierpniu nie wybiera
    brak sygnatury

  10. #10
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Chciałbym odświeżywszy temat. Zastanawiam się na warsztatami : www.szkolaobrazu.pl „Fotografia ślubna – kolejny krok” Liczę że jest to kolejny etap dla ludzi którzy ileś już tam tych ślubów fotografowali. Mam nadzieje że to nie będą warsztaty na jakich byłem z Akademii Nikona Praktyczny kurs wykorzystania lamp błyskowych czyli dla ludzi którzy maja w rękach pierwszy raz lampę błyskową. Ale przynajmniej kanapek sie najadłem. Może ktoś był na takich warsztatach i podzieli się spostrzeżeniami.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •