Close

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 41
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gryson Zobacz posta
    Na wyjeździe ze strefazero są 2 pełne dni w Strefie (Prypeć, Czarnobyl, Burakiwka), a tutaj będzie kilka krótkich godzin, stąd cena niższa. Do tego ze strefą nocuje się w Sławutyczu, to też ma swój klimat, i jest dodatkowy nocleg w Kijowie. Wiem, bo byłem Jednak wolę droższy, ale zdecydowanie bogatszy i pełniejszy wyjazd ze strefazero. Na długi weekend majowy jest planowany wyjazd również z wizytą w Pierwomajsku, cena powinna oscylować koło 2 tysięcy złotych. Ja się zastanawiam nad ponownym wyjazdem w tym terminie z nimi, "call of Prypiat"
    A jak jest z pozwoleniami na tą wyprawę, macie już załatwione?
    Też ciągle siedzi mi w głowie ten Czarnobyl. Myslę co by jeszcze raz tam jechać. Zastanawiam sie tylko czy przed mistrzostwami ma to sens? Czy przypadkiem milicja i wojsko nie będzie zbyt elektryczne? Moim marzeniem jest nocny pobyt w Prypiat. Startrails pod kołem z wesołego miasteczka... albo z dachu "fujijamy". Tylko wydaje mi się, że jedynym człowiekiem, który mógłby to załatwić jest forumowy Arek. Wyjazd z nim może być jeszcze bardziej owocny w zdjęcia. Choc cena jeszcze wyższa niż ze strefą zero. Zawsze jest cos za coś...

  2. #12

    Domyślnie

    Startrailsy w Prypeci byłyby świetne, ale potrafię bez tego żyć, noc tam mnie nie kusi Podczas weekendu majowego ponoć strefa pracuje w trybie świątecznym, więc pobyt w Prypeci będzie dłuższy, od 6:30 do 20:00 (godziny pociągów z i do Sławutycza), więc i tak będzie dłużej niż normalnie. Myślę, że jeśli uda mi się teraz w maju pojechać, to będzie drugi i ostatni wyjazd do Czarnobyla, w ciągu 2 dni zdążę zobaczyć w Prypeci to czego ostatnio nie zdążyłem, a co sobie zaplanowałem. Na fujiyamę już się wspinać nie będę musiał
    FX/DX/CX/www

  3. #13

    Domyślnie

    Nie zaglądałam tu parę dni i widzę, że zainteresowanie tematem wzrosło
    Nie udało nam się na razie skompletować załogi, mamy 11 osób, a potrzeba ok. 13-15, aby wyjazd się opłacił. Dlatego czekamy na nowy termin. Pobyt w samej strefie jest może i krótszy, ale wszystko dlatego, że na http://pripyat.com/en/contact widnieje na razie komunikat o braku możliwości wstępu w ogóle. Stąd uboższy program. Dodatkowo planujemy też wizytę we wspomnianym muzeum i chcemy zdążyć ze wszystkim. Myślcie jeszcze, jak tylko pojawią się newsy na temat nowej daty - dam znać!

  4. #14

    Domyślnie

    Wyjazd nadal aktualny? Bo kusi, oj kusi....
    Nic i Panasonic G3

    Micro Four Thirds - moje doświadczenia z Micro 4/3

  5. #15

    Domyślnie

    Gdyby ktoś był zainteresowany, to wyjazd Strefyzero w długi majowy weekend dojdzie do skutku. Jeszcze można się zapisać, ale trzeba się szybko decydować. Cena to 2250 (wzrosła, ponieważ odpadło kilku chętnych), łącznie z wizytą w bazie rakietowej w Pierwomajsku. Wyjazd 29 kwietnia (niedziela), powrót 6 maja (niedziela). Ja jadę ;D
    FX/DX/CX/www

  6. #16

    Domyślnie

    Zazdroszczę, gryson! Sam, choćbym bardzo chciał, to w tym terminie nie dam niestety rady... ale ja tam jeszcze wrócę... Czekam na relację zatem...

  7. #17

    Domyślnie

    Trzeba się spieszyć, bo niedługo nie będzie tam po co jechać. Sklepienie nad blokiem 4 się buduje, Prypeć niszczeje w zastraszającym tempie. Myślę, że to będzie mój drugi i zarazem ostatni wyjazd tam.
    FX/DX/CX/www

  8. #18

    Domyślnie

    niestety niszczeje i za jakiś czas bardzo możliwe, że nie zostanie już nic po tym miejscu... mam nadzieję, że uda mi się wybrać tam jeszcze w tym roku!

  9. #19

    Domyślnie

    Czy wasz planowany wyjazd doszedł do skutku, bo szukam ekipy do której mógłbym sie dołączyć na wyjazd

  10. #20
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    14 993

    Domyślnie

    strefazero.org nic na razie nie organizuje, więc też byłbym chętny na wyjazd.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •