Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: NDXXX + Polar

  1. #1

    Domyślnie NDXXX + Polar

    Cześć,
    mam filtr NDx500 L.C.W. i zastanawiam się jak to by wyglądało z polarem?
    Ktoś wie, ktoś używa? Chodzi głównie o zafarb itd.

    A może ktoś z Warszawy ma polar 82mm? Chętnie bym podjechał na 15min i sprawdził jak to działa jak ktoś będzie tak miły i użyczy dosłownie na chwilę
    Z5II; Z5; N17-28; N50Z; T28-75G2; Lampy; Statywy; Torby; Plecaki itd.itp.

  2. #2

    Domyślnie

    Mam owy filtr i kiedyś nawet robiłem próby z polarem, co za bardzo nie zmieniało zabarwienia.
    LCW barwi delikatnie, ale polar tu nic nie dodaje!
    LCW wyciąga ekspozycje, a polar robi swoje jak zawsze i na +f/2 od polarka = 11
    Ogólnie, to stosuję B+W ND0.6 i LCW i nie mam różnicy w zabarwieniu!
    :::WEB:::BLOG:::ANALOG:::INSTA:::
    YouTube:::

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    Zafarb się nie zmieni. To mocne ND farbią a nie polary

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •