Cześć,
mam filtr NDx500 L.C.W. i zastanawiam się jak to by wyglądało z polarem?
Ktoś wie, ktoś używa? Chodzi głównie o zafarb itd.
A może ktoś z Warszawy ma polar 82mm? Chętnie bym podjechał na 15min i sprawdził jak to działa jak ktoś będzie tak miły i użyczy dosłownie na chwilę![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami