Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25

Wątek: Aurora X

  1. #1

    Domyślnie Aurora X

    Islandia of course...

    D90 + NIKKOR + SIGMA + TOKINA + FILTRY + STATYW + PILOT/WĘŻYK + KOMP + PROGRAMY + SAMOZAPARCIE

  2. #2

    Domyślnie

    No WOW, super! Trochę te kamienie na dole przeszkadzają bo wzrok tam niepotrzebnie zjeżdża, ale jak się zamknie prawe oko jest OK

  3. #3

    Domyślnie

    O ile góra zdjęcia mi się podoba i jest fantastyczna o tyle dół jest niezbyt ciekawy. Dzieląca kadr (50/50) zdjęcia linia brzegowa rzuca się w oczy i nie sprzyja dobrze moim zdaniem na odbiór tej fotografii.
    Zdecydowanie przyciąłbym dołu bo jest mało ciekawy natomiast góra zdjęcia jest poprostu fantastyczna ! Pozdrawiam

  4. #4

    Domyślnie

    Robert - Widzisz, z tym klasycznym 50/50 miałem tutaj wątpliwości wręcz odwrotne. Najpierw przyciąłem, później wróciłem jednak do symetrii...
    Zobacz sam:


    Te kamyki dodają jednak w moim przekonaniu głębi tej fotce, ale jako autor mogę być nieobiektywny, dlatego wrzuciłem na forum - wasze komentarze mnie naprowadzą... Tak sądzę...

    Pozdrówki
    D90 + NIKKOR + SIGMA + TOKINA + FILTRY + STATYW + PILOT/WĘŻYK + KOMP + PROGRAMY + SAMOZAPARCIE

  5. #5

    Domyślnie

    podasz czas i przysłonę?
    D3100+kit | 50 f/1.8 | 70-300 f/4-5,6 G ED VR | FIRST C3550 | Nissin Di466 i różnego innego złomu pełno...
    Never back down!

  6. #6

    Domyślnie

    Bez kamyków zdecydowanie lepiej,..gdyby znajdowały się z lewej strony były by do zaakceptowania, równoważąc prawą, bardzo piękną zresztą stronę.

  7. #7

    Domyślnie

    Bez kamyków BDB - zazdraszczam takich widoków
    K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
    http://bartekkw.deviantart.com/
    "Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams

  8. #8

    Domyślnie

    Powiem że nie postarałeś się !
    Nie jest to, zazdrość czy inne temu podobne
    Chodzi mi mianowicie o kadr, jak juz wszyscy tu pisali.
    Zrobiłeś po prostu zdjęcie zorzy i to Ci się udało
    Przeglądam wiele zdjęć z Islandii i zawsze są ładnie wykadrowane, czasami z ładnym pierwszym planem
    Chyba dobrze wiesz, o co mi chodzi i nie trzeba pod linkować ?
    Następnym razem przygotuj się tak, by nam szczena opadłą
    Ostatniego weekendu zarwałem noc, by ją złapać i nie przyszła :/
    Ale zorze masz ładną
    Pozdrawiam.
    Rafal
    :::WEB:::BLOG:::ANALOG:::INSTA:::
    YouTube::: FB:::Strony przyjazne mobilnym!

  9. #9

    Domyślnie

    Druga wersja poprawiona bardzo mi się podoba )
    Może takie kadrowanie??:

    Minimalnie obciążamy lewą stronę światłem zorzy polarnej i lewa strona już nie wydaje się taka "pusta" i ciemna
    Jeśłi posiadasz jeszcze materiał wyjściowy to pobaw się i sam zobaczysz. Rozumiem i wiem doskonale jakie podejście masz do tego zdjęcia jako Autor ale warto zrezygnować czasem z niepotrzebnego fragmentu kadru i skupić się na czymś innym Taka jest moja propozycja

    A przyokazji to cholernie Ci zazdrościmy (i pewnie podzielą się ze mną tą informacją koledzy z forum) takimi spektaklami na niebie !!

  10. #10

    Domyślnie

    Mi się tak zorza podoba, że przymykam oko na wszelkie uchybienia, dla mnie super i tyle.
    LED ZEPPELIN

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •