Close

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 56 z 56
  1. #51

    Domyślnie

    Dużo bardziej mi sie podoba niż ostatnie produkcje.
    4 to dla mnie jeden z lepszych portretów jakie ostatnio widziałem.
    Kolory w twoim wypracowanym już stylu. Nieco zimne, ale wygląda to po prostu dobrze.
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  2. #52

    Domyślnie

    10 jest fajna
    Ogólnie bardzo TAK
    Nikon

  3. #53
    Rozmowny Awatar koffee
    Dołączył
    06 2008
    Miasto
    Grodzisk Mazowiecki, Milanówek, Brwinów
    Posty
    553

    Domyślnie

    Jakoś mi 3 i 8 nie pasuje do 15-latki. W moim odczuciu buzia wygląda tak samo na każdym zdjęciu - zero emocji. Oczywiście Hani możesz się nie zgodzić ale takie jest wrażenie...

  4. #54

    Domyślnie

    z amatorami tak niestety jest ... i nie bede tu polemizował.. wylada podobne zgadza sie.. niestety. ale ... zawodowa modelka da kazda układ... amatorka niestety juz nie zawsze potrafi " grac " i nawet moje skilzzy nie wyciagna 10 roznych mimik.
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  5. #55

    Domyślnie

    Czy panna Clara jeszcze pozuje?
    pozdrawiam
    Tomek

  6. #56

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hanibal Zobacz posta
    oczywiscie backstage video tez
    http://www.youtube.com/watch?v=8agg7H6d9nk

    film składałem pierwszy raz w final cut pro x i troche nagmeralem z compresja pod youtuba. ale mam nadzieje ze da sie ogladnac.. od nastepnej sesji nagrania beda robione camera sony nx5 co mam nadzieje poprawi znaczaco jakosc filmow.
    Wtedy nie było stabilizacji (ogólnodostępnej)?

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Fajnie widzieć w jak "zwykłych" miejscach można robić zdjęcia

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Szkoda że na filmie nie ma od razu zdjęć z danego ujęcia (oprócz jednego pierwszego)

    - - - - kolejny post - - - - - -

    W sumie fajnie byłoby zrobić sesję "7 lat później"
    D7100, Nikkor 50mm/1.8g, Sigma 10-20/4-5.6, Revuenon 135/2.8 | Sony RX100M3 | Raynox DCR-250 | Fuji X-T2, XF 18-55/2.8-4.0, XC 50-230/4.5-6.7, Stroboss 36F, K&F Nikon-Fuji adapter

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •