Close

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 56
  1. #21

    Domyślnie

    Całość świetna... Numer 2 mnie powala.. zarówno poza jak i to "dwutonowe" tło.
    Ale koledzy 13? Tu się nieco dziwię... Przecież ona się zaraz zsunie? i wypadnie za kadr
    "Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza." Albert Einstein

  2. #22

    Domyślnie

    Moje zdanie znasz , więc nie będę się powtarzał, najgorsze: 2, 6 i 10, reszta jakoś przejdzie. A tak na marginesie mam pytanie: czy Ty załapałeś się jeszcze na fotografowanie aparatami klasycznymi tzn. na film czy od początku pracujesz cyfrą?
    Ostatnio edytowane przez pmpmwd ; 17-03-2012 o 00:14

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pmpmwd Zobacz posta
    Moje zdanie znasz , więc nie będę się powtarzał, najgorsze: 2, 6 i 10, reszta jakoś przejdzie. A tak na marginesie mam pytanie: czy Ty załapałeś się jeszcze na fotografowanie aparatami klasycznymi tzn. na film czy od początku pracujesz cyfrą?

    kiedys bardzo dawno temu mialem doczynienia z filmem ...
    ale odpowiedz to nie od poczatku pracuje tylko na cyfrowej fotografii
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  4. #24

    Domyślnie

    jak oglądam te zdjęcia to nasuwa mi się pytanie czy d90 z powiedzmy 50 mm 1,8 oraz photoshop w ogóle są w stanie takie zdjęcia wyciągnąć czy tylko d700 ma tą plastykę i BASTA !

  5. #25

    Domyślnie

    Taka Kate Moss troszeczkę

    1, 2, 9, 10!
    Pinot Noir

    aortamag.pl

  6. #26

    Domyślnie

    Na zdjęciach widać masywny nos dziewczyny. Dość bardzo wyeksponowany jak dla mnie. Ciekawi mnie czy próbowałeś to jakoś zniwelować ? Aż dziw, że nikt o tym nie wspomniał jeszcze
    red light, dark room...

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kowalmen Zobacz posta
    jak oglądam te zdjęcia to nasuwa mi się pytanie czy d90 z powiedzmy 50 mm 1,8 oraz photoshop w ogóle są w stanie takie zdjęcia wyciągnąć czy tylko d700 ma tą plastykę i BASTA !
    ja uwazam ze ta plastyke tworzy 85mm 1.4 w polaczeniu oczywiscie z d3

    dziekuje za wizyte
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Amadeusz Zobacz posta
    Na zdjęciach widać masywny nos dziewczyny. Dość bardzo wyeksponowany jak dla mnie. Ciekawi mnie czy próbowałeś to jakoś zniwelować ? Aż dziw, że nikt o tym nie wspomniał jeszcze
    nikt nie wspomnial bo chyba tylko Ty to widzisz :P wiesz nie nie probowalem i nie robie jakichkolwiek zabiegów by zmieniac takie rzeczy...
    Panna taka jest i moze i mozna kombinowac z ustawianiem polprofilowym itd.. ale to nie w mojej fotografii
    Dziekuje za uwage
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hanibal Zobacz posta
    Panna taka jest i moze i mozna kombinowac z ustawianiem polprofilowym itd..
    O to mi chodziło. Dzięki za informacje.
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 18-03-2012 o 01:14 Powód: pis. ("Oto")
    red light, dark room...

  10. #30

    Domyślnie

    Co do nosa to ja również go zauważyłem no ale po co zmieniać skoro klientka sobie nie życzy. Gdyby zdjęcie było użyte do jakiejś reklamy można by z tym noskiem coś kombinować ale dla osoby prywatnej nie ma takiej potrzeby.

    Odnośnie plastyki zdjęć to jak się ona ma w połączeniu D3 i obiektywu 70-200 bo widzę, że też sporo go używasz?

    Przeglądałem ostatnio Hani wszystkie Twoje wątki na tym forum począwszy od 2006r. szkoda, że na tych pierwszych nie można już zobaczyć zdjęć. Muszę powiedzieć, że jesteś przykładem i poniekąd wzorem człowieka który chcąc coś osiągnąć dążył do tego uparcie i w końcu to osiągnął. Widać, że nie stoisz w miejscu i cały czas rozwijasz swój warsztat fotograficzny i jesteś coraz lepszy. Wiem, że teraz mnie skarcisz hehe ale mi w Twoich zdjęciach podobało się wszystko oprócz tego cholernego wygładzania na niektórych zdjęciach to naprawdę była przesada Ale widzę, że jest teraz tego coraz mniej, że w końcu robisz coś aby zdjęcia podobały się nie tylko Twoim modelkom ale również nam i wielki plus za to! A tak po cichu mam nadzieję, że kiedyś osiągnę Twój poziom Pozdrawiam
    Nikonek D7000, Nikkor AF-S 18-200mm VR II, Nikkor AF-S DX 35 mm f/1.8G, Nikon AF-DX Fisheye 10.5/2.8G ED, SB-900

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •