O - faktycznie, bez szans na wciśnięcie F100 w futerał osiemsetjedynki...
No to ta opcja odpada.
A jak wygląda porównanie rozmiarów z F90(X)?
Szukaj
O - faktycznie, bez szans na wciśnięcie F100 w futerał osiemsetjedynki...
No to ta opcja odpada.
A jak wygląda porównanie rozmiarów z F90(X)?
F70, F100, S5Pro, Z6III, S 10-20, N24 2.8D, N35 1.8G, N50 1.8D, N85 1.8D, N180 2.8D, N24-120 4S, V20/2.8.
Metz 40MZ3i, Metz 54MZ4i, Sony A5000 i A6600.
ex - F3HP, F80s, D100, D610, N18-200, A6300
gdy wypowiadałem się w tym temacie ... to dopiero myślałem o F100
w międzyczasie zabrałem "setkę" na testy .... i tak już u mnie została
Nikon F100 + nikkor 35/1,8 DX
film BW: Ilford XP2 (C-41)
1. dokadrowałem do kwadratu
2.
3.
4.
5.
od tej pory F100 jest u mnie uzupełnieniem Hasselblada i ze względu na rozmiar i dużo szkliwa (które mam do D700) najprawdopodobniej "Setka" zostanie u mnie na bardzo długo
bonus:
Kolega szelas spróbuje jeszcze raz z komentarzem, tym razem na poziomie. A warto, bo modelka faktycznie robi wrażenie, nawet na takim starym dziadu jak ja.![]()
Krzysztof Paszkiewicz
e tam, ekonet - zbyt rygorystyczny jesteś
A w ogóle to takie fotki to chyba do galerii bardziej, niż tutaj
Zwłaszcza ta ostatnia![]()
F70, F100, S5Pro, Z6III, S 10-20, N24 2.8D, N35 1.8G, N50 1.8D, N85 1.8D, N180 2.8D, N24-120 4S, V20/2.8.
Metz 40MZ3i, Metz 54MZ4i, Sony A5000 i A6600.
ex - F3HP, F80s, D100, D610, N18-200, A6300
Bardzo dobry aparat - nie ma co dyskutowaćSzybkość AF + celność odstawia puszki Dxxx i Dxx.
bartos - bardzo fajne.
No cóż, spadły mi kapcie jak zobaczyłem te piegi i odezwały się najbardziej prymitywne instynkty, ale żeby zaraz lać po głowie? Wystarczyło wypiiiiikać (ocenzurować) niewłaściwe słowa szanowna władzo
W każdym razie, modelka ma w sobie moc bomby termojądrowej. Chętnie zobaczyłbym więcej zdjęć tej dziewczyny.
dostałem na PW pytanie o winietowanie nikkora 35/1,8 DX podpiętego do F100
dlatego pozwolę sobie wrzucić tutaj jeszcze dwa zdjęcia ... jedno z Hasselblada a drugie z F100
z Hasselblada 203FE + 110/2
chwila później prawie to samo ujęcie z F100+35/1,8DX
winietka jest ... ale mnie ona akurat nie przeszkadza![]()
A ja jakiej przysłonie?
“When you photograph people in color, you photograph their clothes. But when you photograph people in black and white, you photograph their souls” Ted Grant
Bartos, rewelacja (to z hasela). Chętnie bym je sobie wydrukował.
a n a l o g o w i o r t o d o k s i . p l
Skontaktuj się z nami