Close

Strona 8 z 10 PierwszyPierwszy ... 678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 99

Wątek: Po co mi F100

  1. #71

    Domyślnie

    O - faktycznie, bez szans na wciśnięcie F100 w futerał osiemsetjedynki...
    No to ta opcja odpada.
    A jak wygląda porównanie rozmiarów z F90(X)?
    F70, F100, S5Pro, Z6III, S 10-20, N24 2.8D, N35 1.8G, N50 1.8D, N85 1.8D, N180 2.8D, N24-120 4S, V20/2.8.
    Metz 40MZ3i, Metz 54MZ4i, Sony A5000 i A6600.
    ex - F3HP, F80s, D100, D610, N18-200, A6300

  2. #72

    Domyślnie

    gdy wypowiadałem się w tym temacie ... to dopiero myślałem o F100

    w międzyczasie zabrałem "setkę" na testy .... i tak już u mnie została
    Nikon F100 + nikkor 35/1,8 DX
    film BW: Ilford XP2 (C-41)

    1. dokadrowałem do kwadratu

    2.

    3.

    4.

    5.

    od tej pory F100 jest u mnie uzupełnieniem Hasselblada i ze względu na rozmiar i dużo szkliwa (które mam do D700) najprawdopodobniej "Setka" zostanie u mnie na bardzo długo

    bonus:
    NinoVeron |==========[> | IG | Flickr | BLOG | MM | FB
    "na co sprzętu qpa gdy fotograf d..."

  3. #73

    Domyślnie

    Kolega szelas spróbuje jeszcze raz z komentarzem, tym razem na poziomie. A warto, bo modelka faktycznie robi wrażenie, nawet na takim starym dziadu jak ja.
    Krzysztof Paszkiewicz

  4. #74

    Domyślnie

    e tam, ekonet - zbyt rygorystyczny jesteś
    A w ogóle to takie fotki to chyba do galerii bardziej, niż tutaj
    Zwłaszcza ta ostatnia
    F70, F100, S5Pro, Z6III, S 10-20, N24 2.8D, N35 1.8G, N50 1.8D, N85 1.8D, N180 2.8D, N24-120 4S, V20/2.8.
    Metz 40MZ3i, Metz 54MZ4i, Sony A5000 i A6600.
    ex - F3HP, F80s, D100, D610, N18-200, A6300

  5. #75

    Domyślnie

    Bardzo dobry aparat - nie ma co dyskutować Szybkość AF + celność odstawia puszki Dxxx i Dxx.
    bartos - bardzo fajne.

  6. #76

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ekonet Zobacz posta
    Kolega szelas spróbuje jeszcze raz z komentarzem, tym razem na poziomie. A warto, bo modelka faktycznie robi wrażenie, nawet na takim starym dziadu jak ja.
    No cóż, spadły mi kapcie jak zobaczyłem te piegi i odezwały się najbardziej prymitywne instynkty, ale żeby zaraz lać po głowie? Wystarczyło wypiiiiikać (ocenzurować) niewłaściwe słowa szanowna władzo

    Cytat Zamieszczone przez bartos Zobacz posta
    bonus:
    W każdym razie, modelka ma w sobie moc bomby termojądrowej. Chętnie zobaczyłbym więcej zdjęć tej dziewczyny.

  7. #77

    Domyślnie

    dostałem na PW pytanie o winietowanie nikkora 35/1,8 DX podpiętego do F100
    dlatego pozwolę sobie wrzucić tutaj jeszcze dwa zdjęcia ... jedno z Hasselblada a drugie z F100

    z Hasselblada 203FE + 110/2

    chwila później prawie to samo ujęcie z F100+35/1,8DX

    winietka jest ... ale mnie ona akurat nie przeszkadza
    NinoVeron |==========[> | IG | Flickr | BLOG | MM | FB
    "na co sprzętu qpa gdy fotograf d..."

  8. #78

    Domyślnie

    A ja jakiej przysłonie?
    “When you photograph people in color, you photograph their clothes. But when you photograph people in black and white, you photograph their souls” Ted Grant

  9. #79

    Domyślnie

    nie notowałem ... ale modelki fotografuje przeważnie na najniższej możliwej
    w Haśku - będzie to f/2 ... w F100 też to było (chyba) f/2
    NinoVeron |==========[> | IG | Flickr | BLOG | MM | FB
    "na co sprzętu qpa gdy fotograf d..."

  10. #80

    Domyślnie

    Bartos, rewelacja (to z hasela). Chętnie bym je sobie wydrukował.
    a n a l o g o w i o r t o d o k s i . p l

Strona 8 z 10 PierwszyPierwszy ... 678910 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •