Cześć!
Tak jak w temacie chcę kupić nową puszkę, ale nie wiem którą wybrać, nie chcę tworzyć kolejnego wątku pt "przewagi FX nad DX" tylko chciałbym dowiedzieć się którą puszkę wybrać - cropp + dodatkowe szkło (85mm 1. i ew sb-900/su-800 czy FX i to co mam (50mm+sb-700 i chińska radiówka)

z góry dzięki za odpowiedzi
Pozdrawiam