Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1

    Domyślnie Łóżkowy pstryk

    W sumie taki pstryk zwiazany z poznawaniem nowej puszki. Swiatelko zastane.


    Z przyjemnoscia poczytam jakies konstruktywne komentarze
    .
    | D700 + MB-D10 | + | Samyang 85/1.4 + Tamron 24-70VC | + | Nissin Di866 II | + | 3x YN-RF603 |

  2. #2

    Domyślnie

    Tytuł chyba odpowiedni dla tego zdjęcia.
    Żeby nie było - źle nie jest, ale też nic mnie raczej w tym nie ujęło. Żeby chociaż modelka bardziej mimiką zagrała.

  3. #3

    Domyślnie

    Myślałem, że to test łóżka był, a okazuje się, że puszki. I to jeszcze zastanej. Na łóżku? Nic nie rozumiem, pogubiłem się. Ale zajrzałem pod łóżkko. Nie, puszki tam nie ma. Na balkonie są. Dla psa. Karma. Karmiczna puszka ze strawą duchową. Zaraz, czy ja coś dzisiaj nie wypaliłem niechcący za dużo? Tak jakoś gęsto od dymu, choć zdjęcie klarowne. Poznaję tę puszkę nawet. Ładnie sobie leży. Ehh, czas chyba otworzyć bo słyszę tupot małych łap. Czterech. To lecę. Aha, to taki tam komentarz. Ot bazgroł związany z poznawaniem nowych środków pochodzenia naturalnego, podawanych drogą wziewną.

    PS. A pamiętacie ten dowcip z łóżkiem w roli głównej? I coś o świetle zasłanym.
    - Przepraszam bardzo, zasłałem łóżko...
    - Ależ nie ma za co! To bardzo dobrze...
    - Oj nie nie bałdzo, nie bałdzo

    Wdech, wydech... I jak? Puszka poznana? Z Poznania? Puszka z Poznania poznana? Wdech, wydech...

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mOSAd Zobacz posta
    Myślałem, że to test łóżka był, a okazuje się, że puszki. I to jeszcze zastanej. Na łóżku? Nic nie rozumiem, pogubiłem się. Ale zajrzałem pod łóżkko. Nie, puszki tam nie ma. Na balkonie są. Dla psa. Karma. Karmiczna puszka ze strawą duchową. Zaraz, czy ja coś dzisiaj nie wypaliłem niechcący za dużo? Tak jakoś gęsto od dymu, choć zdjęcie klarowne. Poznaję tę puszkę nawet. Ładnie sobie leży. Ehh, czas chyba otworzyć bo słyszę tupot małych łap. Czterech. To lecę. Aha, to taki tam komentarz. Ot bazgroł związany z poznawaniem nowych środków pochodzenia naturalnego, podawanych drogą wziewną.

    PS. A pamiętacie ten dowcip z łóżkiem w roli głównej? I coś o świetle zasłanym.
    - Przepraszam bardzo, zasłałem łóżko...
    - Ależ nie ma za co! To bardzo dobrze...
    - Oj nie nie bałdzo, nie bałdzo

    Wdech, wydech... I jak? Puszka poznana? Z Poznania? Puszka z Poznania poznana? Wdech, wydech...
    Nie wiem co bierzesz, ale mozesz dac namiary na swojego dilera
    .
    | D700 + MB-D10 | + | Samyang 85/1.4 + Tamron 24-70VC | + | Nissin Di866 II | + | 3x YN-RF603 |

  5. #5

    Domyślnie

    mOSAd przyjął chyba zbyt dużą dawkę Woland'owej twórczości

    Obróbkowo ok, kadrowo na nie. No i nie widać współpracy z modelką
    | FB | BLOG |

  6. #6

    Domyślnie

    Bo modelka jest moja zona, ktora twierdzi, ze nie nadaje sie na robienie jej zdjec. Stad taka wspolpraca :P
    .
    | D700 + MB-D10 | + | Samyang 85/1.4 + Tamron 24-70VC | + | Nissin Di866 II | + | 3x YN-RF603 |

  7. #7

    Domyślnie

    Kolory fajne, można ewentualnie nieco rozjaśnić oczy. Mina modelki nie fajna. Kadr też nie wciąga. Masz inne ujęcia?
    D750, N50/1.8G, N35/2.0D, N70-200 VRII, SB-900 /.................... Sony A7II, S28/2.0, Zeiss 55/1.8, Helios 44 ....................... / EIZO CS240.

    http://www.warszawa-fotograf.pl/

  8. #8
    kl
    Gość

    Domyślnie

    Bardzo przepraszam. Na zdjęciach się nie znam. Ale modelka ujmująco cudna. Szczególnie, kiedy stawia fotograficzny opór.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mOSAd Zobacz posta
    Myślałem, że to test łóżka był, a okazuje się, że puszki. I to jeszcze zastanej. Na łóżku? Nic nie rozumiem, pogubiłem się. Ale zajrzałem pod łóżkko. Nie, puszki tam nie ma. Na balkonie są. Dla psa. Karma. Karmiczna puszka ze strawą duchową. Zaraz, czy ja coś dzisiaj nie wypaliłem niechcący za dużo? Tak jakoś gęsto od dymu, choć zdjęcie klarowne. Poznaję tę puszkę nawet. Ładnie sobie leży. Ehh, czas chyba otworzyć bo słyszę tupot małych łap. Czterech. To lecę. Aha, to taki tam komentarz. Ot bazgroł związany z poznawaniem nowych środków pochodzenia naturalnego, podawanych drogą wziewną.

    PS. A pamiętacie ten dowcip z łóżkiem w roli głównej? I coś o świetle zasłanym.
    - Przepraszam bardzo, zasłałem łóżko...
    - Ależ nie ma za co! To bardzo dobrze...
    - Oj nie nie bałdzo, nie bałdzo

    Wdech, wydech... I jak? Puszka poznana? Z Poznania? Puszka z Poznania poznana? Wdech, wydech...
    poległem....

    A do autora fotki: mosad w zabawnej formie podał ci, że fotka jest po prostu słaba.
    Kadrowo leży - ani to centralne, ani tutaj mocnego punktu, ręka (niewyraźna) mocno odciąga wzrok, twarz wpadająca w czerwień... I skąd w ogóle pomysł na umieszczenie podpisu praktycznie na czole modeliny? Wygląda to po prostu kuriozalnie... Fota nieciekawa.
    d7000 + N17-55/2.8 + N70-300VR + N35/2 + SB900 + frotka

  10. #10

    Domyślnie

    Bardzo niekorzystnie pokazałeś modelkę.
    D700 | N18-35 | N50 | N85 | SB900

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •