Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Tablet - Samsung P1000

    Witam

    piszę do tych co użytkowują powyższy model lub mieli z nim styczność przed dłuższy lub krótszy czas. Przedłużam umowę w T-Mobile i stwierdziłem ze zamiast telefonu którego używam w 90% do wysyłania sms i wykonywania rozmów nie potrzeba mi telefonu dotykowego w którym denerwuje mnie pisanie sms klawiatura dotykowa zaproponowano mi tablet Samsung P1000. I stąd moje pytanie jak sie sprawuje ten model tabletu. Wiem ze jest on okolo roku na rynku wiec napewno poza testami ktore pojawily sie po miesiacu od wyjscia do sprzedazy i ktore przeczytalem sa ludzie ktorzy uzytkowuja go jakis czas i maja cos do powiedzenia.
    Musialbym za niego zaplacic 900 zl wiec nie malo i stad nasuwa sie moje pytanie czy warto? Uzywalbym standartowo do poczty, www + przegladanie zdjec.
    Mam tez kilka pytan : ile trzyma bateria przy "normalnym" uzytkowaniu, czy można odtwarzać muzyke w formacie MP3, oglądać dvix ? Jak wyglada transfer zdjec z aparatu na tablet i jak wyglada transfer np filmow z komputera na tablet?

    Bede wdzieczny za wszelkie odpowiedzi i sugestie. Zalezy mi na tym by nie wtopic pieniedzy w cos co za pol roku okaze sie starocią a salony po prostu chca to upchnac klientom.

    pozdrawiam
    Marcin

  2. #2

    Domyślnie

    Jeśli denerwuje Cię pisanie na ekranie dotykowym, to po co Ci tablet. Przecież "emile" i w wyszukiwarce bądź na forach również będziesz musiał pisać w ten sam sposób.

  3. #3

    Domyślnie

    Wydawało mi się że to już jest "staroć" - zastępowany przez 7" P6200 (http://www.komputronik.pl/product/14...lus_White.html)
    Nie wiem, nie znam się - nie bierzcie mnie na poważnie.

  4. #4

    Domyślnie

    Chodzi o wielkosc klawiatury w ktora klikasz - wyswietlacz telefonu a tabletu troszke sie rozni wielkoscia. Tu bardziej chodzilo mi o parametry urzadzenia niz o dotykowosc.

  5. #5

    Domyślnie

    Rozumiem ze nie jest to najnowszy model ale cena 900 zl jest chyba dosc atrakcyjna w porownaniu do innych tabletow i do tego co otrzymujemy? Ten link co dales - wszystko super tylko ze kosztuje 1700 zl a to drugie tyle.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez d50kid Zobacz posta
    Rozumiem ze nie jest to najnowszy model ale cena 900 zl jest chyba dosc atrakcyjna w porownaniu do innych tabletow i do tego co otrzymujemy? Ten link co dales - wszystko super tylko ze kosztuje 1700 zl a to drugie tyle.
    Zalezy mi na tym by nie wtopic pieniedzy w cos co za pol roku okaze sie starocią a salony po prostu chca to upchnac klientom.
    To juz nie jest najnowszy sprzet a bedzie sie starzal tylko szybciej. Wyjda tablety z nowa linia intela, mamy czasy tegra2. Pozatym, dla mnie ni to tablet ni to telefon. Za maly ekran na wygodna prace jak na tablecie, za duze na komfortowe korzystanie jako z telefonu.
    d70s + N18-70 + N55-200

  7. #7

    Domyślnie

    Za 900PLN to możesz go sobie kupić na Allegro bez wiązania się długą umową. Sam go tak kupiłem i bardzo sobie chwalę. Jest to najtańszy markowy sprzęt który ma dobry ekran z niezłą rozdzielczością, 3G, GPS itd. Ja osobiście polecam i na te nowe zabawki za 2k wcale nie patrzę bo nigdy nie dam tyle za sprzęt który było nie było jest tylko "zabawką".
    D600 S14 N28 N16-35 N50 T28-75 N70-210

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •