Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Luboradza

  1. #1

    Domyślnie Luboradza

    Pryjdzie znowu jechać do Luboradzy na plener. W wolnej chwili przeglądałem wnętrza Dworu. W jednym z nich zastałem Angelikę. Pomyślałem, że podzielę się z Wami tym widokiem
    Ostatnio edytowane przez nikonista02 ; 11-03-2012 o 19:18 Powód: błąd

  2. #2

    Domyślnie

    bardzo fajne swiatelko

    zastane czy przez firanke/zaslone lampa?
    | D600 | D90 | N 35 1.8 | N 50 1.8 |T17-35 2.8-4| S 70-200 f2.8 | plecaczek

    Fejs

  3. #3

    Domyślnie

    zastane

  4. #4

    Domyślnie

    Nie przemawia do mnie kompozycja tego zdjęcia.

  5. #5

    Domyślnie

    Hmm, trochę dziwny układ stóp i kadr , reszta przyjemna i nastrojowa .

  6. #6

    Domyślnie

    Pierwsze wrażenie.. Wow, świetne zdjęcie. Bo faktycznie światło pięknie zagrało.
    Ale chwilę później czytam...

    Cytat Zamieszczone przez eagis Zobacz posta
    Nie przemawia do mnie kompozycja tego zdjęcia.
    ... i faktycznie lewa strona kadru nie wnosi zbyt wiele dobrego do całości.

    i jeszcze chwilę później...

    Cytat Zamieszczone przez janusz nadolski Zobacz posta
    Hmm, trochę dziwny układ stóp i kadr , reszta przyjemna i nastrojowa .
    też trudno się nie zgodzić... stopy ułożone w nienaturalny, sztuczny sposób.

    Co nie zmienia faktu, że światło przyjemne i modelka (poza stopami) IMO spisała się wyśmienicie.
    "Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza." Albert Einstein

  7. #7

    Domyślnie

    fajny schiz by był gdyby potem pracownicy/mieszkańcy Dworku powiedzieli Ci, ze tu żadnej Angeliki ni było

  8. #8

    Domyślnie

    To zupełnie inne ujęcie Angeliki i prawie wszystko tu gra i mieści się w ramach klimatu, który udało się stworzyć. Gdyby tylko na kanapie nie było tego wzorku, ale coś bardziej odpowiedniego, to byłoby świetnie. Co do kompozycji, to nie jest to klasyczne ujęcie i rzeczywiście zdjęcie zyskuje na lekkim zacieśnieniu kadru ze wszystkich stron (z prawej najmniej). Kompozycja robi się wówczas skośna i układ naturalnie wpasowuje w przekątną kadru. Wygląda to moim zdaniem bardziej przekonująco i mniej przypadkowo. Jeszcze słówko o wygładzaniu, głębi i nieostrościach (pierwszego planu). Myślałem, że to jest problem, ale w dniu dzisiejszym akceptuję to co widzę, tak jak jest, gdyż odrealnia to postać, tworząc właśnie tę wspomnianą duchową otoczkę.
    Podoba się.

  9. #9

    Domyślnie

    Dobre cz.-b. i.. tyle, poza nienaturalna - układ stóp to jakaś tragedia, przed chwilą spróbowałem tak usiąść i to boli!, kieca jakaś taka babcina, zamiast podkreślać figurę modelki stwarza wrażenie jakby w była w ciąży, ogólnie na NIE, a szkoda bo modelka przednia.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •