Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28
  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Da sie? Da sie! bardzo ladny widoczek...
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  3. #3
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    Widoczek zaiste zacny. Ale mam mieszane uczucia jesli chodzi o kolor nieba. Jakiś taki dziwny ten niebieski na niebie...

  4. #4

    Domyślnie

    Przepraszam Pawle za moj skrot myslowy... Kiedys z kims mialem rozmowe na temat fotografii krajobrazowej w kraju ojczystym. Zostalo mi (w sumie nam; wyspiarzom) zarzucone, ze mieszkajac w Polsce nie da sie ustrzelic takiego krajobrazu jak np. w Szkocji lub Irlandii. Racja! Krajobrazy roznia sie diametralnie. Jesli ktos chce i sie postara, to i rowniez jemu uda sie zrobic wysmienita fotografie w kraju, jesli wiesz co mam na mysli. Wystarczy poszukac, poczekac na swiatlo i nacisnac spust migawki, czego powyzsze zdjecie jest wysmienitym przykladem!
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maniak666 Zobacz posta
    Widoczek zaiste zacny. Ale mam mieszane uczucia jesli chodzi o kolor nieba. Jakiś taki dziwny ten niebieski na niebie...
    mam podobnie z tym niebem, poza tym jest na Twoim ( czyli wysokim ) poziomie. Pozdrawiam
    pozdrawiam, Łukasz

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maniak666 Zobacz posta
    ... Ale mam mieszane uczucia jesli chodzi o kolor nieba. Jakiś taki dziwny ten niebieski na niebie...
    Taki niewyraźny jest, brudny, prawda ? No jest faktycznie taki.
    Nie robiłem specjalnie pięknego błękitu, bo zdjęcie poczynione dokładnie 15 minut po wschodzie. Do tego długa ogniskowa i moje widzi mi się. Ale rozwiń Andrzeju bardziej kolorowe wizje, chętnie posłucham .

  7. #7
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PABLOOK Zobacz posta
    Taki niewyraźny jest, brudny, prawda ? No jest faktycznie taki.
    Nie robiłem specjalnie pięknego błękitu, bo zdjęcie poczynione dokładnie 15 minut po wschodzie. Do tego długa ogniskowa i moje widzi mi się. Ale rozwiń Andrzeju bardziej kolorowe wizje, chętnie posłucham .
    No i wszystko jasne

    A co do kolorowych wizji- nie mam żadnych- palę tylko LM, nic poza tym

  8. #8

    Domyślnie

    Niebo rzeczywiście trochę takie "brudne", może temperaturki by nieco odjąć..? Coby jednak nie gadać widoczek mocno przedni jest, wykonanie klasa, dla mnie bardzo gitara.
    LED ZEPPELIN

  9. #9

    Domyślnie

    Ja do koloru nic nie mam skoro tak było a widok przepiękny się przed Tobą rozpościerał
    Nikon D90 + NIKKOR 18-105 mm + NIKKOR 85 mm 1.8 D

  10. #10

    Domyślnie

    Troszkę za czerwono w dole, wcześniejsza pora chyba byłaby wyjściem z sytuacji...?
    NIKON

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •