Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 39
  1. #1

    Domyślnie Nowoczesna architektura - Poznań

    Szukam jakichś ciekawych miejsc do zdjęć z modelką. Jeśli chodzi o Poznań to kojarzę tylko miejsca ogólnie znane z architekturą raczej zabytkową. Dlatego zwracam się z pytaniem o jakieś nowocześniejsze wyglądem miejsca. Na pewno są takowe w Poznaniu, ale ja, będąc tam dość rzadko, nie mogę sobie przypomnieć nic takiego. Możecie coś poradzić w tej sprawie?
    pozdrawiam
    Tomek

  2. #2

    Domyślnie

    stadion Lecha chyba najbardziej "nowoczesna" architektura

  3. #3

    Domyślnie

    stadion lecha i architektura w 1 zdaniu to zdecydowanie NIETAKT

    kampus na morasku, kupiec poznański, nowa aula PP
    w dobie narzekania na podpisy sprzętowe, w poczuciu winy usunięty ...

  4. #4

    Domyślnie

    Tez bym polecil okoloce nowych budynkow PP, na Piotrowie, do tego w poblizu masz Galerie Malta,
    jej okolice i do tego ostatnie pietro parkingu.

    Plusem PP jest to, ze jak tam robisz zdjecia to ochrona Cie nie goni jak to bywa na morasku
    Ostatnio edytowane przez sote ; 05-03-2012 o 14:41

  5. #5

    Domyślnie

    Sporo interesujących zakamarków jest w Starym Browarze, na tarasach można focić do woli. Nie wiem jak z robieniem zdjęć w środku, ale jest jeszcze ciekawiej.
    I'm one of those bad things that happen to good people

  6. #6

    Domyślnie

    W srodku moze byc problem, przynajmniej byl jeszcze cztery lata temu.....ochrona mnie pogonila jak pstrykalem sobie z gory.

  7. #7

    Domyślnie

    ale jednak trudno bezsprzecznie nazwać stary browar "nowoczesną architekturą". fakt jest taki, że postmodernizmu jest generalnie w polsce mało
    w dobie narzekania na podpisy sprzętowe, w poczuciu winy usunięty ...

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez siona Zobacz posta
    ale jednak trudno bezsprzecznie nazwać stary browar "nowoczesną architekturą".
    To zależy który fragment, bo jest tam niezły mix stylów i form (co akurat mi osobiście się podoba) – sądzę, że idzie tam znaleźć dość nowocześnie wyglądające fragmenty pasujące pod to określenie. No ale ja nie z Poznania, szlajałem się tam tylko przez 2 godzinki i chętnie jeszcze wrócę.
    I'm one of those bad things that happen to good people

  9. #9

    Domyślnie

    Dzięki za informacje. Wszystkie są dla mnie przydatne.
    pozdrawiam
    Tomek

  10. #10

    Domyślnie

    Gmach Akademii Muzycznej na Niepodległości wygląda z zewnątrz nowocześnie i pewnie nie będzie problemu z wejściem do środka.
    Podobnie kampus UAM na Ogrodach - jest tam nowa sala wykładowa, ale z tego co pamiętam (byłem tylko raz) to średnio się akurat prezentuje.

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •