Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22
  1. #21

    Domyślnie

    Tylko, że Sigma oferuje czasami takie ogniskowe, których nie uświadczysz w firmowej szklarni. W zasadzie dłużej niż 300mm za pieniądze sensowne, czyli poniżej 5 tys. nie ma nic. Są tylko profi szkła za ciężkie pieniądze. I jest wiele udanych szkieł niesystemowych, np Sigma 30/1.4.
    D, F, Xmm/xx, Już sam się gubię w tym wszystkim.

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wer Zobacz posta
    Tylko, że Sigma oferuje czasami takie ogniskowe, których nie uświadczysz w firmowej szklarni. W zasadzie dłużej niż 300mm za pieniądze sensowne, czyli poniżej 5 tys. nie ma nic. Są tylko profi szkła za ciężkie pieniądze. I jest wiele udanych szkieł niesystemowych, np Sigma 30/1.4.
    ja długich nie będę potrzebował
    D200 + T 17-50/2.8 +N 85/1.8 + SB-600 + jakies 10 kg sprzetu :P

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •