Tylko, że Sigma oferuje czasami takie ogniskowe, których nie uświadczysz w firmowej szklarni. W zasadzie dłużej niż 300mm za pieniądze sensowne, czyli poniżej 5 tys. nie ma nic. Są tylko profi szkła za ciężkie pieniądze. I jest wiele udanych szkieł niesystemowych, np Sigma 30/1.4.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami