Haaaaaa , to żeś sobie Panie Kolego wykombinował zgryzotęSigma czy D700 ?. Wiadomo, że D700 ! bo go niczym nie zastąpisz, a ogniskową 85mm znajdziesz dosłownie wszędzie i za różne pieniądze, a jak nie znajdziesz to zrobisz trochu inne zdjęcie obiektywem 50mm. Regionalnej konkurencji nie powinno się doradzać, ale niech tam, niech rośnie jakość naszej fotografii
![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami