Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: drukarka

  1. #1

    Domyślnie drukarka

    szukam drukarki ktora umozliwi wydruki zdjec w formacie max 15X21 w jakosci nie odbiegajacej zbytnio od labu.. oczywiscie na dobrym papierze foto...
    czy ktos moze polecic cos w przystepnej cenie... rownie chodzi mi o papier
    D270 + MB | 12-24 | 17-50 | 70-200VR | SB 826
    www.slubfotki.pl - zdjęcia ze slubu NIKONem

  2. #2

    Domyślnie

    Temat był ostatnio maglowany i stanęło na Epsonie R800

  3. #3

    Domyślnie

    a cos w przedziale tak do 1000 ??? lub nawet mniej moze
    D270 + MB | 12-24 | 17-50 | 70-200VR | SB 826
    www.slubfotki.pl - zdjęcia ze slubu NIKONem

  4. #4
    Zbanowany
    Dołączył
    07 2005
    Miasto
    jerergeg
    Posty
    1 756

    Domyślnie

    to teraz zależy jaką jakość ma Twój LAB

  5. #5

    Domyślnie

    potwierdzam - rozwinalem watek drukarki, fakt ze do A4 ale wszystko mniejsze tez drukuje- stanelo na epson R800, mam ja od wczoraj i jakos wydruku jest take ze w labie zobacza mnie dopiero gdy bede musial zrobic cos wiekszego od A4- serdecznie polecam, jest roszke drozsza niz 1000 ale jak dobrze poszukasz to znajdziej w granicach 1300- jak to ktos powiedzial za jakosc trzeba zaplacic-ja tak zrobilem i na pewno nie zaluje
    "Cos" optymistycznego

    D200+ 18-200 VR i jakis tam filterek

  6. #6

    Domyślnie

    do tysiaca, a nawet mniej, to Epson Stylus Photo R340.
    pzdr.

  7. #7

    Domyślnie

    Ponizej 1K masz wszystko raczej na atramentach wodnych, powyżej 1K na pigmentowych. Jak masz kupić coś na wodnych to raczej wszystko jedno czy Epson R340 czy R265 (tańsza o wiele) różnica w szybkości druku lub bajerach typu wyświetlacz lcd na panelu. Tańszy druk wyjdzie Ci też z Canona IP4300 dającego kroplę 1pl (Epson 1,5pl) przy większej rozdzielczości od Epsona.. ..i tak raczej gołym okiem tego nie zauważysz Epson za to daje Ci dodatkowe zasobniki z półtonami, canon podrzuca dodatkowy czarny pigment dla podbicia kontrastu. Zatem albo R800 a jeśli za droga to cokolwiek za 400zł da podobny efekt jak za 800.. ..tylko wolniej i bez bajerów na panelu.
    d800|d600|n28g|s50|n14-24|n24-70|t70-200|sb910|sb900|reporter dual rs

  8. #8
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2007
    Miasto
    Szczecinek
    Posty
    15

    Domyślnie

    Jak jest z trwalością trych wydruków?
    Czytałem na tym forum, że w przypadku atramentowych wydruków wystarczy "kichnąć" by wszystko popłynęło.
    Czy ktoś stosował folie do laminowania celem zabezpieczania takich zdjęć?

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Asus Zobacz posta
    Jak jest z trwalością trych wydruków?
    Czytałem na tym forum, że w przypadku atramentowych wydruków wystarczy "kichnąć" by wszystko popłynęło.
    Czy ktoś stosował folie do laminowania celem zabezpieczania takich zdjęć?
    Witam
    Niejest tak zle mam drukarke canona i960 czyli jedna z tanszych i zdjecia z niej mam juz kilka lat i nic z nimi sie niedzieje. Papie jaki uzywam to canon photo paper plus i jestem zadowolony ,a otym co Ty wspomniales to mialem na papierze hp jakims tanim wszysko bylo rozmazane i tusz wogle niezasychal
    D700,D300,N12-24 f4,N24-70 2.8,N28-70 2.8 ,N70-200 VR,AFS N50 1.4,N35 1.8 ,Sb800,sb900 ,manfrotto055d+486RC2

  10. #10
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2007
    Miasto
    Szczecinek
    Posty
    15

    Domyślnie

    Mam starą drukarkę HP 1220 i wydruki z niej są wybitnie nie trwałe. Wystarczą spocone dłonie by wszystko rozmazać. Stąd też moje pytanie o laminowanie zdjęć.
    Przymierzam się do zakupu drukarki "Foto" i jestem "rozdarty" miedzy tradycyjnymi atramentowymi spsobami drukowania i termosublimacyjnymi. Może lepiej dołożyć troszkę więcej i zakupić np. Olympus-a P440. Czy ktoś może porównywał jakość wydruków z tej drukarki z Epsonem R800?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •