Witam, ostatnio jedna modelka z Wrocławia opowiadała mi o jej koledze chorym na raka kości który potrzebuje drogiego leczenia i pomyślałem że zamieszczę jej prośbę tutaj, bo znam Was z dobrego serca i wiem że kiedy trzeba potraficie pomóc potrzebującym.
"Kuba jest chory na raka kości , radio i chemioodpornego , możliwego do wyleczenia dzięki kosztownej terapii zagranicznej . Cała terapia musi zostać opłacona z tzw"własnej kieszenie " . Numery konta , wszystkie aukcje są podane na stronie. 21.03 w klubie Mystic odbędzie się impreza charytatywna z której dochód zostanie przeznaczony na leczenie Kuby."
http://www.cancer-killer.pl/
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami