Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Pochmurno:()

  1. #1

    Domyślnie Pochmurno:()

    Pochmurna pogoda

    Poddaje ocenie? jak sie podoba?

    Człowiek całe życie się uczy...

  2. #2

    Domyślnie

    Hmm, jak się podoba? To chyba źle postawione pytanie. Co o tym sądzcie moim zdaniem byłoby lepsze. Cóż, jeżeli o mnie chodzi to Twoje zdjęcie nie za bardzo wiem co miało pokazać, czy temometr z nietypową temperaturą, czy zalane łąki, czy może szybę z pięknymi, spływającymi kroplami? Na tytuł "pochmurno" jest za jasno, na wyeksponowanie widoku za oknem - nieostro. Kropli prawie nie widać a całość przechylona w lewo. Generalnie - trzeba dalej ćwiczyć.
    D300 i trochę gratów.

  3. #3

    Domyślnie

    jak widac chcialem oddac deszczowy dzien i paskudna pogode a uczyc sie trzeba cale zycie...
    Człowiek całe życie się uczy...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •