Szukaj
Hmm, jak się podoba? To chyba źle postawione pytanie. Co o tym sądzcie moim zdaniem byłoby lepsze. Cóż, jeżeli o mnie chodzi to Twoje zdjęcie nie za bardzo wiem co miało pokazać, czy temometr z nietypową temperaturą, czy zalane łąki, czy może szybę z pięknymi, spływającymi kroplami? Na tytuł "pochmurno" jest za jasno, na wyeksponowanie widoku za oknem - nieostro. Kropli prawie nie widać a całość przechylona w lewo. Generalnie - trzeba dalej ćwiczyć.
D300 i trochę gratów.
jak widac chcialem oddac deszczowy dzien i paskudna pogodea uczyc sie trzeba cale zycie...
![]()
Człowiek całe życie się uczy...
Skontaktuj się z nami