Witam wszystkich tak na początek
Mam problem z obrazem w wizjerze, jest ciemny widoczne są nastawy i linie kadrowania, ma ktoś jakiś pomysł w czym tkwi problem ??
Szukaj
Witam wszystkich tak na początek
Mam problem z obrazem w wizjerze, jest ciemny widoczne są nastawy i linie kadrowania, ma ktoś jakiś pomysł w czym tkwi problem ??
A jaki masz obiektyw?
D7000 S 17-70 f/2.8-4.5 HSM, N 35 f/1.8, SB-800
Jak może wizjer być ciemny i jednocześnie widoczne są linie kadrowania? Przecież tylko nastawy są podświetlone ( i punkt ustawienia ostrości ).
nie ma znaczenia czy z obiektywem czy bez obraz jest lekko widoczny ale bardzo ciemny i jak by negatyw
a obiektyw NIKKOR 18-55mm
Skontaktuj się z nami