Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie D70 Problem z wizjerem

    Witam wszystkich tak na początek
    Mam problem z obrazem w wizjerze, jest ciemny widoczne są nastawy i linie kadrowania, ma ktoś jakiś pomysł w czym tkwi problem ??

  2. #2

    Domyślnie

    A bez obiektywu?

  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2010
    Miasto
    Gliwice/Zawada Pilicka
    Posty
    85

    Domyślnie

    A jaki masz obiektyw?
    D7000 S 17-70 f/2.8-4.5 HSM, N 35 f/1.8, SB-800

  4. #4
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 182

    Domyślnie

    Jak może wizjer być ciemny i jednocześnie widoczne są linie kadrowania? Przecież tylko nastawy są podświetlone ( i punkt ustawienia ostrości ).

  5. #5

    Domyślnie

    nie ma znaczenia czy z obiektywem czy bez obraz jest lekko widoczny ale bardzo ciemny i jak by negatyw

    a obiektyw NIKKOR 18-55mm

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •