Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 32
  1. #21

    Domyślnie

    Jak dla mnie za sterylnie i momentami za plastikowo, ale taka widać Twoja konwencja czy jak to kiedyś napisałeś zapotrzebowanie... niby jest OK., ale mnie ten sposób portretowania nie podoba się.

  2. #22
    Oszczędny w słowach Awatar mac87
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    ok. Nysy, Grodkowa
    Posty
    139

    Domyślnie

    Konrad może nakrecisz kilka filmów instruktażowych Tak na poważnie to właśnie brakuje komentarzy, uwag w tych filmach. Przydałby sie bo to zawsze jakieś wskazówki dla oglądających
    Szukałem z nadzieją tutoriali w Twoim wykonaniu, niestety nie ma a szkoda bo obróbka zdjęć ciekawa.
    D90 / 18-105 / Blenda F&V

  3. #23

    Domyślnie

    Dotykasz modelkę?

  4. #24

    Angry

    Cytat Zamieszczone przez wujekadam Zobacz posta
    Dotykasz modelkę?
    a Ty siebie ??

    a tak powaznie to: jesli modelka jest pierwszy raz na sesji wogole to bardzo ciezko jej czasami wytłumaczyc o co ci chodzi. Nawet pokazując nie zawsze osiagasz to co chcesz... czasa`mi mały detal sprawia ze zdjecie bedzie dobre lub nie.

    jesli sesja jest kontrolowana ( w tym wypadku na sesji byla mama ) to tak staram sie ułatwic sobie prace. z regóły wczesniej wszysciutko jest ustalane.
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  5. #25

    Domyślnie

    Piękny set, warto zaglądać tu dla takich
    Zenit 12 XP - zepsuł się

  6. #26

    Domyślnie

    To nie był zarzut, nie żyję z robienia zdjęć i się zastanawiałem, czy to norma w tej branży.

  7. #27
    Oszczędny w słowach Awatar mac87
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    ok. Nysy, Grodkowa
    Posty
    139

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wujekadam Zobacz posta
    To nie był zarzut, nie żyję z robienia zdjęć i się zastanawiałem, czy to norma w tej branży.
    W tej nie. Jest wiele innych zajęć związanych z dotykiem: fizjoterapia, judo ...
    D90 / 18-105 / Blenda F&V

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mac87 Zobacz posta
    W tej nie. Jest wiele innych zajęć związanych z dotykiem: fizjoterapia, judo ...
    D i jeszcze pare innych
    u mnie sprawa jest prosta... czasami musze poprostu sam cos poprawic...
    nie mozna tego naazwac dotykiem.. kiedys juz byla dyskusja na ten temat. czesc osob tak robi czesc nie. ja jesli musze. i tyle w tym temacie.
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wujekadam Zobacz posta
    Dotykasz modelkę?
    Kurde... dawno się nie wypowiadałem, ale teraz normalnie muszę...
    Cała ta afera nad dotykaniem modelki zalatuje mi normalnie jakąś paranoją. Ludzie... nie każdy dotyk musi zaraz oznaczać złe zamiary. Do licha... Hani dobrze pisze - czasami się po prostu nie da inaczej. Poza tym to jest trochę jak ze skrajnymi fanatykami religijnymi, którzy wszędzie widzą grzech, zgorszenie i pokusę. Ludzie... trochę dystansu...

    Przepraszam Konrad za zaśmiecanie wątku, ale nie mogłem się powstrzymać.

    A sesja bardzo fajna

    EDIT
    Widzę, że z blendą się nie rozstajesz. Lamp w terenie też używasz?
    Ostatnio edytowane przez Witek "Wisz" ; 29-02-2012 o 00:22
    NEX 5N i M42
    "Twoje słowa, głupcze, będą cię kiedyś sądzić..."

  10. #30

    Domyślnie

    Dzieki Witku za wizyte.

    nie narazie nie uzywam lampek w plenerze... ucze sie cały czas czytam i ogladam. pozatym musze sobie booma dokupic. ale w tym " sezonie " napewno cos zrobie z lampami w plenerze.
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •