Nie ma jak dobre rady praktyczne. 193 cm więc już wiem co dla mnie dobre![]()
Szukaj
Nie ma jak dobre rady praktyczne. 193 cm więc już wiem co dla mnie dobre![]()
czyli przy wzroście 192cm, 680 odpada lepiej chyba 681![]()
Jeszcze mam pytanie czy te trójnogi sprawdzają się w praktyce? (Myślałem o noszeniu monopodu + stojaka w Tatry i nawet wspinanie z nim tam, gdzie statyw ze względy na wagę odpada).
Sony A5100 | SEL16 2.8 | Kiedyś: Nikon FX i stałek kilka który niepotrzebnie sprzedałem
ja mam 479B i razem z głowicą i aparatem nie moge rozwijać go w całości bo wizjer mam ponad gową :P (wzrost 177)
Pozdrawiam Serdecznie Jacek PawłowskiF70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE
Skontaktuj się z nami