Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Monopod

  1. #1

    Domyślnie Monopod

    Szukam jakiegos monopoda.
    Taki ktory bede mogl gdzies ze soba wziac i nie nadzwigam sie zbytnio.
    Co polecace?
    Tomek
    ---------

  2. #2

    Domyślnie

    ja mam Manfrotto 681 i do tego głowicę 484RC2 - polecam bardzo.... monopod waży 0,6 lub 0,7kg i tyle samo głowica... lekkie, wygodne, poręczne i wszędzie ze sobą mogę zabrać...
    Ania - miłośniczka stałek i szerokiego kąta
    moja strona: www.annaborowy.pl
    mój blog: http://annaborowy.wordpress.com/

  3. #3

    Domyślnie

    jesli nie chcesz za jakis czas wymieniac monopodu to kup ...Manfrotto
    to samo dotyczy statywów

  4. #4
    Zasłużony Awatar ALF
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Mysłakowice Karkonosze
    Posty
    11 653

    Domyślnie

    mojego już nie kupisz bo zastąpił go ten co radzi @nia, a do tego dokupiłem trójnóg chowany w monopoda :P
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ALF
    mojego już nie kupisz bo zastąpił go ten co radzi @nia, a do tego dokupiłem trójnóg chowany w monopoda :P
    ALF- gdzie kupiłeś ten trójnóg i o ile jesteś lżejszy
    Jacek

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez @nia
    ja mam Manfrotto 681 i do tego głowicę 484RC2 - polecam bardzo.... monopod waży 0,6 lub 0,7kg i tyle samo głowica... lekkie, wygodne, poręczne i wszędzie ze sobą mogę zabrać...
    Dzieki, obejrzalem. 681 jest troszke za niski (161) dla mnie (191).
    Poszukam wyzszego z ta sama glowica.
    Tomek
    ---------

  7. #7
    Zasłużony Awatar ALF
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Mysłakowice Karkonosze
    Posty
    11 653

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez chalzen
    Cytat Zamieszczone przez ALF
    mojego już nie kupisz bo zastąpił go ten co radzi @nia, a do tego dokupiłem trójnóg chowany w monopoda :P
    ALF- gdzie kupiłeś ten trójnóg i o ile jesteś lżejszy
    no wiesz?...pewnie, że u hesji
    ceny nie pamiętam bo kupowałem hurtem pasek, 2 x lowepro i ten trójnóg...zapytaj hesji :P
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  8. #8

    Domyślnie

    Zdecydowalem sie na Bogen 684B NeoTec z glowica zasugerowana przez Anie.
    Dzieki.
    Tomek
    ---------

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ALF
    Cytat Zamieszczone przez chalzen
    Cytat Zamieszczone przez ALF
    mojego już nie kupisz bo zastąpił go ten co radzi @nia, a do tego dokupiłem trójnóg chowany w monopoda :P
    ALF- gdzie kupiłeś ten trójnóg i o ile jesteś lżejszy
    no wiesz?...pewnie, że u hesji
    ceny nie pamiętam bo kupowałem hurtem pasek, 2 x lowepro i ten trójnóg...zapytaj hesji :P
    No wiesz ALF-gorąco strasznie i stąd takie dziwne pytanie-nie lubię upałów
    Najciemniej jednak pod latarnią.
    Jacek

  10. #10

    Domyślnie

    Dzieki, obejrzalem. 681 jest troszke za niski (161) dla mnie (191).
    Poszukam wyzszego z ta sama glowica.
    podam info dla wysokich:

    moj statyw na max wysokosci z zamontowanym aparatem ma muszle oczna na wysokosci 166 cm. i jest to wysokosc idealna do fotografowania dla mnie, a ja mam 196 cm wzrostu.

    dodam ze monopod 161cm z zalozonym aparatem bedzie mial muszle oczna jeszcze wyzej, gdyz moj statyw ma 157,5 cm max.......

    wniosek z tego taki ze monopod 161 cm spokojnie wystarczy dla osoby do 2m wzrostu

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •