Close

Strona 57 z 138 PierwszyPierwszy ... 747555657585967107 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 561 do 570 z 1377

Wątek: ALbum AO

  1. #561

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    ...i właśnie dlatego graficy nie powinni pracować bez accountów
    Popieram! Jak najbardziej! I prawników też.

    Wojteh akceptuje co znaczy, że musi być dobrze. A ja już układam.
    I think in f-stops..
    24, 35, 50, 105

  2. #562
    conik
    Gość

    Domyślnie

    to ja se ide pare zdjec zrobic...
    Ostatnio edytowane przez conik ; 04-03-2012 o 12:00

  3. #563

    Domyślnie

    Ja mam account, i żadnego innego nie potrzebuję. Jak kto chętny podam numer tego accountu. A jak potrzebuję posłuchać debilnych tekstów to włączam sobie amerykańską komedię
    R6008, Y124G, Ye35, ZI; Blog

  4. #564
    conik
    Gość

    Domyślnie

    no wrocilem...i co...i nie widze na majlu korekt....niedobrze niedobrze zaraz wymysle sposob zeby was zdyscyplinowac

  5. #565

    Domyślnie

    Konrad, część rafulca i moją część są tip-top. Mejla bałem się wysyłać, co by nie trafić na spam listę.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  6. #566

    Domyślnie

    szczescie ze ja juz jestem zamkniety cokolwiek to znaczy

  7. #567
    conik
    Gość

    Domyślnie

    ;P

  8. #568

  9. #569

    Domyślnie

    Ja za godzinę/dwie też ślę.
    I think in f-stops..
    24, 35, 50, 105

  10. #570

    Domyślnie

    Conik - ja moje foty postaram się wysłać wieczorem ... o ile to jeszcze aktualne
    NinoVeron |==========[> | IG | Flickr | BLOG | MM | FB
    "na co sprzętu qpa gdy fotograf d..."

Strona 57 z 138 PierwszyPierwszy ... 747555657585967107 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •