Szukaj
to ja se ide pare zdjec zrobic...
Ostatnio edytowane przez conik ; 04-03-2012 o 12:00
Ja mam account, i żadnego innego nie potrzebuję. Jak kto chętny podam numer tego accountu. A jak potrzebuję posłuchać debilnych tekstów to włączam sobie amerykańską komedię
R6008, Y124G, Ye35, ZI; Blog
no wrocilem...i co...i nie widze na majlu korekt....niedobrze niedobrzezaraz wymysle sposob zeby was zdyscyplinowac
![]()
Konrad, część rafulca i moją część są tip-top. Mejla bałem się wysyłać, co by nie trafić na spam listę.![]()
szczescie ze ja juz jestem zamkniety cokolwiek to znaczy![]()
;P
Ja za godzinę/dwie też ślę.![]()
I think in f-stops..
24, 35, 50, 105
Skontaktuj się z nami