chulbul zrobil nam reklame w kalkucie, mamy zamowienie na 128mln sztuk tylko ze maja byc w hindi
Szukaj
chulbul zrobil nam reklame w kalkucie, mamy zamowienie na 128mln sztuk tylko ze maja byc w hindi
Road to Manila
Można się dołączyć?
And I am not frightened of dying. Any time will do, I don't mind.
Okładka rewelacja... Pomysł ogólnie iście genialny... Będzie jeden z leprzych albumów dostępnych w PL![]()
Ja tutaj świeżak, innosystemowiec i raczej "pstrykacz okazjonalny", więc nawet nie proponuje sie na wkład fotograficzny do albumu.
Na sam album natomiast jak najbardziej sie pisze.
Ja zapisuję się na jeden album!!! Nie wiem czy było, mogłem przeoczyć...Zakładam, że zdjęcia będą analogowe?
Świetny pomysł, tak swoją drogą!!!
pzdr
Jeżeli lista nie jest zamknięta, to proszę i mnie wpisać (obie kolumny)
jakos tak to sobie wyobrazam... http://www.digifoto.pl/forum/anal/AO_strony_2-7.pdf
Masz bardzo dobre wyobrazenia
Road to Manila
Konradzie, dzięki za projekt.
Dlaczego tylko dwa powiększenia pełnostronicowe? Tniemy koszty już na tym etapie?
Skontaktuj się z nami